Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Milyen volt a szilveszteretek?

Milyen volt a szilveszteretek?

Figyelt kérdés
Én a szomszédokkal szilvesztereztem, hatan voltunk, nálam kezdtük a bulit és még 2 szomszédhoz átmentünk.

jan. 1. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ez jó.Így kell bulikázni.
jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a legjobb..
jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit uncsi volt, mert a párjainkat elhívták 30-án egy előszilveszteri buliba, ahova mi lányok nem lettünk hívva, mert a házigazda felesége mindhármunkat utál. A lényeg, hogy a fiúk tegnap nagyon másnaposak voltam, igazából csak dőltek jobbra-balra.


Heten voltunk amúgy, házibuliban. De elvoltunk így is.

jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Athénban szilvesztereztünk. Rohadt sok ember volt kinn az utcán.
jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint a többi nap, semmi extra
jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Itthon voltam, filmeztem.
jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól telt, köszönöm szépen.


Itthon voltam és a családommal ünnepeltem. Nem vagyok az a nagyon nagy partiarc. Nem is vagyok valami túlságosa extrovertált típus, akinek bejönnének a hatalmas bulik. Haverokkal elmennék bulizni, de ők nem szerveztek bulit. Úgyhogy itthon voltam, nem is bántam. Néztem a TV-t, zenét hallgattam, beszélgettünk a családdal, kicsit összegeztük az elmúlt (előző) év tapasztalatait, tanulságait, történéseit, meg a következő (idei) év terveit stb.

jan. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól telt,számomra eddigi legjobb szilveszter volt,voltal pontatlanságok de összejött a végére.❤️
jan. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült felvenni a legmagasabb magassarkúm mivel hát egyszer van szilveszter és hát persze a buli negyedénél már annyira megfájdult a lábam, hogy inkább levettem és utána egész végig attól féltem, hogy valamelyik barátnőm széttapos egy másik cipővel…
jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem jó.
jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!