Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit tegyek, hogy végre jó...

Mit tegyek, hogy végre jó legyen a szilveszterem? HELP!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok már, és amióta az eszemet tudom, minden szilveszterkot otthon ültem anyuékkal, és már előre rettegek, hogy megint ez lesz. Nem azért, mert ciki lenne, vagy ilyesmi, csak már nagyon nem akaródzik, rosszul érzem magam, hogy minden korombeli jól érzi magát, én meg otthon bámulom a tévét szar kedvvel. Az a baj, hogy nincs baráti társaságom. Barátaim vannak, de az a szilárd baráti kör, ami sokaknak megvan, akikkel együtt buliznak, stb., nekem hiányzik. Helyben csak egy barátnőm van, vele próbáltam valamit összehozni, de őt soha nem engedik el. Lehetőség sincs túl sok. A sulis barátnőim meg mind máshol laknak, és mindnek megvan otthon a saját programjuk, szóval ha össze is akarnám hozni a programot, nem lenne érdeklődés. Ezek után már nem tudom, mit tegyek. Vannak még osztálytársnőim akik tudom, hogy terveznek programokat, de velük nem vagyok olyan jóban, hogy számoljanak velem, vagy hívjanak, bár én ellennék velük is, de hát most hívassam meg magam? Nem is tudom, hogy mit szólnának hozzám...vagy kérdezzek körbe mindenkit, hogy mit csinál? Valaki adjon tanácsot, mert még egy szilveszter otthon és megőrülök :(
2011. dec. 11. 12:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy nem diszkózásra meg hányásban fetrengésre vágyom, a szolidabb bulizás híve vagyok, nem tudom ez mennyit segít.
2011. dec. 11. 12:39
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd át a barátnődet egy ottalvós bulira, együtt jobb lesz tévézni is :) Nézhettek filmeket, pletyizhettek, jó lesz az. Hozzátok csak elengedik (vagy menj te).
2011. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos hozzánk sem engedik ilyenkor. Próbáltam tavaly, és nem sikerült :(
2011. dec. 11. 12:54
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha hozzátok nem mennek, akkor nyugodtan "hívasd meg magad". Kérdezd meg tőlük, hogy mit csinálnak, finoman utalgass, hogy szívesen elmennél, aztán csak elhívnak!
2011. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
53%

Dettó.


Azzal a különbséggel, hogy én 20 vagyok és lány.

Szüleim nem engednek sehova bulizni, főleg nem szilveszterkor, mert "bedobnak valamit a poharamba" illetve "tele van drogosokkal, megerőszakolnak és/vagy megölnek".


Szóval Te még jobb helyzetben is vagy.

2011. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért 20 évesen ezt nem feltétlenül kéne tűrni...
2011. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor esetleg menj át te a barátnődhöz, vagy hívd fel a szüleit/menj át hozzájuk és beszéld meg velük hogy nem lesz semmi baja a barátnődnek és megmondjátok neki hogy hol lesztek mit csináltok! biztos van a környezetedbe vlmi beülős hely ahol tartanak szilvesztert! nem kell neked is annyit innod h szanaszét hányj mindent! és megmondod anyukádéknak h nem állsz szóba gyanús ismeretlenekkel és nem fogatsz el senkitől sem piát.
2011. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Dorka?
2011. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lehetetlent kész Dorka.
2011. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elnézést h bele szolok de neked nem mind1 h ki ő? és ha az a bizonyos dorka? akkor mivan? nem mehet el szilveszterezni? 17 éves már..
2011. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!