Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van valami jó ötletetek...

Van valami jó ötletetek szilveszterre? Minden ötlet jöhet kivéve a buli és wellness hétvége! Ja és mindenféleképpen Budapesten.

Figyelt kérdés
Nézegettem mindent, de nem akarunk barátnőmmel buliba menni inkább kettesben lennénk és csinálnánk valami jó programot.
2011. dec. 13. 18:36
 1/4 anonim válasza:
gyerek?
2011. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk, úgyhogy nem gyerekek, de, ha gyerek csinálásra gondoltál, akkor tévedtél.
2011. dec. 14. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi 4-en leszünk, társasozni fogunk, filmet nézni, x-boxozni, ps-ezni, stb. Annyi a trükk, hogy a társast egy kicsit másképp játsszuk. A monopoly itt és most-ba becsempészünk egy kis pezsgőt (na jó nem kis, hanem sok-sok pezsgőt:-D), így érdekesebb lesz a dolog. Éjfélkor himnusz, majd folytatjuk a tevékenységet immár 2012-ben, legalább reggel 6-ig. Aztán alvás:-)

Neked van már valami ötleted?


20N

2011. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs semmi ötletem. Gondoltam, hogy elmenni korcsolyázni és forraltborozni,de szerintem ilyenkor nincs nyitva a városligeti korcsolyapálya.


Feljött még a karácsonyi vásár a Vörösmarty téren, de ott szerintem nem lehet olyan sok mindent csinálni, így program szempontjából.


Ez a monopolyizás nagyon jó ötletnek hangzik, de kintszeretnénk lenni a "szabadban".

2011. dec. 15. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!