Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wellness hétvége az alábbi...

Wellness hétvége az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

- 2 fő részére / 2 éjszakára

- Maximum 5500 Forint/éj/fő

- Félpanzióval (Vagy csak 1 étkezés)

- Január második felében.

- Nyugat Magyarországon


Sokat bújtam már az internetet ilyen kedvező akciókkal, de már kezdem unni a keresgélést. Gondoltam hátha valaki járt/készül mostanában wellness-elni egyet. Megköszönném a segítséget! :)


2011. nov. 28. 19:18
 1/6 anonim válasza:

ennyiért wellnesst?szerintem ennyiért maximum egy kis studió apartmant kapsz reggelivel....de hogy ennyi pénzért benne legyen a wellness azt kizártnak tartom..amúgy meg itt tudsz nézelődni


[link]

2011. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig (már) találtam ennyiért... ;)
2011. nov. 29. 18:21
 3/6 anonim válasza:

ma 18:21


attól függ hogy merre fele,itt nyugat magyaroszágon tuti nem fogsz annyiért kapni...én is most nézegettem pár napja az árakat...persze legyen szerencséd én nem azért mondom és találjál de ha találtál akkor szóljál mert arra kiváncsi vagyok..

2011. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


2 ágyas szobában 2 fő esetén 5200 Ft/fő/éj

Szállás csodálatos balatoni panorámás szobában. Bőséges büféreggeli. A Vital Club korlátlan használata: 25 m-es úszómedence, szauna, infraszauna, gőzkabin, merülő medence, jacuzzi, Kneipp-taposó, fitneszterem, pihenőszoba.


Ezt találtam, szerintem 4*-hoz képest elég kedvező :)

2011. nov. 29. 19:49
 5/6 anonim válasza:
a balatoni Ramada Hotel csődbe ment, valószínűleg ezért ilyen alacsony az ár :D
2011. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És hol a probléma? Tudom hogy csődbe ment, de nyílván a vendégek számára nem érzékelhető. És még működik...
2011. nov. 30. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!