Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Azért én is érezhetem jól...

Azért én is érezhetem jól magam a szilveszteri bulin? (Nem szeretem az alkoholt, nem sok embert ismerek. )

Figyelt kérdés

Barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, ez lesz tehát az első közös szilveszterünk. Egy házibuliba megyünk, barátom egyik ismerőséhez. Nem lesz túl nagy társaság, én barátomon kívül csak két embert ismerek, de őket sem annyira jól. Persze lesz ivászat, bár egyikük sem olyan, hogy öntudatlanra vagy hányósra igyák magukat, de azért ha jó a társaság, megadják a módját.


Én viszont egy szolidabb lány vagyok, alkoholt nem iszom (szilveszterkor a pezsgő belefér, de úgy, hogy még spicces se legyek tőle). Szeretek hülyülni, poénkodni, beszélgetni, még hülyeségekben is bent lenni, ha nem túl durva dolgokról van szó, de félek, hogy a többiek túl részegek lesznek hozzám képest, és kívülállónak érzem majd magam.

Főleg úgy, hogy mint írtam, az emberek többségét nem ismerem.


Szerintetek van esély, hogy jól fogom magam érezni? Vagy inkább el sem menjek? Nagyon szeretnék a barátommal lenni (ő akkor sem gáz, ha iszik, csak jobb kedve van és többet beszél :D), viszont egy szilveszteri bulin gondolom az alkohol "a lényeg" és aki ebből kimarad, lehet hogy nem nagyon lesz mit csinálnia...


20 éves lány (társaság további tagjai 19-25 év körül mozognak)


2011. dec. 18. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán érezheted magad jól.

Nekem ilyen volt egy exemmel az első közös szilveszterünk, csak annyi különbséggel hogy mi akkor még csak 28 napja voltunk együtt.

Még őt sem ismertem annyira (mielött ösze jöttünk 1x találkoztunk), nem hogy a barátait.Mégis nagyon jól éreztem magam.

2011. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Velem is ugyan ez van... Csak rám erőltetik, hogy de igen is ezt idd meg, meg az van... És sajnos mindig ebből vannak a viták (többnyire). Miért baj az, ha nem szeretem, és nem kell? És miért baj az, ha nem szeretnék nőként magamon kívül részegen "öntudatlanul" az árokban fetrengeni, hányni, és osztani az igét, hogy márpedig én vagyok a legszexibb és legvadabb csaj a környéken... Sztem ezzel csak magam égetném be... 21 vagyok. Vállalom... Csak azt nem szeretem, ha emiatt úgy néznek rám mint egy alien-re. És ez a baj ezzel a világgal, hogy ha olyan társaságba kerülsz amiben a legtöbb a "gyökér vonalat" képviselik, és Te meg önmagad szeretnél lenni, nem akarsz beolvadni, akkor már mindjárt Te vagy a hü*ye p*csa, aki kivonja magát minden alól... Meg a "fura", és a többi jelzőt le sem írom... És ne érezzem magam kívülállónak, meg "furának"... Én ezért utáltam meg társaságba járni... Főleg más emberek "szuper" baráti köreibe... Noh de mindegy, kicsit elkalandoztam. Lehet velem van a baj.


Válasz a kérdésedre, ha minden adott, hogy jól érezd magad, akkor alkohol nélkül is jól fogod érezni magad! :)

2011. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!