Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti hol ünneplitek majd a...

Ti hol ünneplitek majd a szilvesztert? (Budapesten belül? )

Figyelt kérdés
Aggódom mivel nem tudom hogy hol szilveszterezzek. Senki sem tud semmit(barátaim) és nem szeretném ha a végén az lenne, hogy rossz száj ízel zárom le ezt az évet.
2011. dec. 27. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

én nem pesten fogom mivel nem vagyok pesti, ez a kérdés nem azért elég izés hogy pesten belül mintha csak pestiek lennének

de am találj ki valamit és legyetek ott ha már barátaid nem tudnak semmit, házibuli, vagy béreljetek ki egy helyet vagy valami

2011. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én a neten találtam,hotel pillangó a neve,nem túl drága,lez vacsi,zene,tombola,most ez épp belefér még,nekem tetszik:)

[link]

ezen a linken megnézeted ha esetleg programot keresel

2011. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gyere és menjünk együtt házibuliba! :D Valahova betársulok majd egy ismerőshöz, de olyan helyre akarok menni, ahol kevés ismerős van, mert jó új embereket megismerni.
2011. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is olyan helyre akarok menni ahol nem ismerek sok embert... Esetleg valami program utcán, vagy valami pubba?
2011. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a Kossuth téri metróaluljáróban hallgatom majd a kabarét. Ezt csinálom évek óta a legnagyobb buli. Ha tuti bulit akarsz gyere Te is, 10kor találkozunk a bejáratnál.


Egyszer megpróbáltam tortát hegeszteni a Szabadság híd alatt a rakparton, de sajnos a sok lávaporszívó zaja hamar elkergetett, nem hagyták, hogy békességben ünnepeljem a szeretet ünnepét.


U.i: hozz magadnak rádiót, és ha megengedsz egy tanácsot, akkor tartalékelemet, mert nagyon idegesítő, amikor a poén végénél merül le.

2011. dec. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!