Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak én nem akarok így szilves...

Csak én nem akarok így szilveszterezni?

Figyelt kérdés

Inkább alszom át az egészet.

Páromnak a haveri társasága rendez bulit. Mondta barátom,hogy menjek vele én is, de nem akarok. Nem ismerek senkit kivéve 2 srácot. A többiek nekem vad idegenek. Senkivel nem tudnék 2 szót sem váltani és nem is tudnám magam jól érezni,hisz mindenki totál részeg lenne...

Komolyan én vagyok csak ennyire idióta?


2011. dec. 28. 21:17
1 2
 1/13 anonim válasza:

Én sem szeretem a vad bulikat. :D Már ketten vagyunk.

Beszéld meg a pároddal, ha nem szeretnéd... Biztosan megértené.

2011. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, de csak annyi lett,hogy ő nem erölteti, de nem igaz,hogy a többi haver barátnője el tud menni és mindig élve jutna haza, meg a többi csaj is...csak had ne mondjam,hogy azok is kb. a pasik szintjén vannak az alkohol fogyasztásban..
2011. dec. 28. 21:20
 3/13 anonim válasza:
Szerintem is hülyeség minden évbe mattrészegre inni magunkat, de hát ezek a pasik már csak ilyenek:S:D Menj el a barátnőiddel valahova vagy tényleg beszéld meg a barátoddal hogy inkább csináljatok közös progit. Vagy hívd el egyik barátodat is a buliba aki nem olyan ivós.
2011. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a felfogásoddal. Idegenek között én se szívesen szilvesztereznék. Jobb híján így én is inkább magamban. :(
2011. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

totálisan egyet értek!

Én hasonló okokból fogok már harmadjára durmolni szilveszterkor :$

(20/l)

2011. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Barátnőm 1 van, de ő a pasijával lesz együtt.

Párom mondta,hogy akkor legyünk együtt szilveszterkor itthon, de mikor mondam neki ezt, azt mondta,hogy ő menni fog a haverokkal... Szóval pofára vágódtam rendesen.

2011. dec. 28. 21:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat olvasnám... Mondjuk én ismerem a barátait csak nincs semmi közös témánk, nem tudom magam jól érezni velük, csak ülök és hallgatom amiről beszélnek. Megkaptam szemrehányásként, hogy mindenkinek el tud menni a barátnője, nem igaz, hogy én ennyire sem vagyok képes. Aztán annyival elintézte, hogy menjek el, majd éjfél után hazakísér utána ő visszamegy. Semmi kedvem van jó pofát vágni hozzá de muszáj lesz... 18/L
2011. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor gondold át, hogy hogyan szeretnél, és mondd meg a párodnak. Persze csak jövőre, ezért már nem érdemes összeveszni idén.


Részünkről átalusszuk. Esetleg megnézzük a szomszédok tüzijátékait, és elhitetem magammal, hogy tetszik.


Egyébként addig lesz izgalmas ember a párod, amíg bulizik a haverokkal. Mikor majd otthon horkol veled, na akkor már rohadt unalmas lesz.

Én már unalmas vagyok. Nekem így is jó XD.

2011. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én még csak hallgatni se tudnám amit beszélnek, mert már 8kor részegek alapból nem bírom az ittas embereket... Elég volt apám...

Én mondtam neki,hogy jól van akkor elmegyek, de ne legyen az,hogy elcseszem az ő szilveszterét is azzal,h egy széken ülök és ennyi...

2011. dec. 28. 21:30
 10/13 anonim ***** válasza:
10%

A fokozatok ezek lesznek:


-Te elmégy vele a buliba. +1év

-Te nem mégy vele a buliba, rohadtul összevesztek, ő elmegy, de felhív béküni. +1év

-Kicsit összevesztek, otthonmarad és duzzog. +1 év

-Beszéltek róla, otthonmaradtok, nem vesztek össze, de ő még sóvárog. +1 év

-Próbálja otthon megszervezni, sütés, főzés, nasi. +1év

-Nem kerül szóba, egy üveg sörrel a kezében nézi, hogy alszol. +1év

-Ő is alszik, csak egymás fingására ébredtek fel egy-egy röpke pillanatra XXXXXXXXXXXXD

2011. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!