Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti betartottátok az újévi...

Ti betartottátok az újévi fogadalmat? (Már ha tettetek)

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert most eszméltem fel,hogy életemben először sikerült betartanom(az egyik) újévi fogadalmam,és nagyon boldog vagyok emiatt.

Mi volt a fogadalmatok és hogy ment ?


2012. máj. 22. 17:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%

"Akik meg humorizálni próbáltak közlöm hogy ezek igen gyengék voltak.."


Ezt a típust szeretem. Szereti a viccet, csak nem érti. :D

2012. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem az effajta "humort",ha már egyáltalán annak lehet nevezni a bunkó,buta,kérdésre nem értelmes választ adó kommenteket.Ezek nem viccesek.Mindenki majd belesz*rik az erőlködésbe,hogy kikerüljön a fuckyeahgyakori és társai oldalakra...Nevetséges!És még csak nem is "Lehetek e terhes ha a barátom a cipőmbe élvezett" kérdést tettem fel.

Ne ugass!

2012. máj. 24. 22:53
 13/28 L.Thomas ***** válasza:
Én "megfogadtam hogy többet nem fogadok" Charlie Firpo
2012. máj. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
26%
nekem évek óta az, hogy az év további részében nem teszek hülye fogadalmakat. eddig bejött.
2012. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Mert ciki fogadalmat tenni,vagy mi?Miért lenne "hülye" a fogadalom?

Én büszke vagyok rá,hogy sikerült leszoknom a dohányzásról bármennyire égő...

2012. máj. 27. 20:28
 16/28 anonim ***** válasza:
39%

"Ne ugass!"


Nem tulajdonítasz túl nagy jelentőséget magadnak ezzel a kérdéssel, hogy ennyire kivetkőzöl az emberi mivoltodból? Nyugi van, mert még infarktust kapsz!

2012. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem vetkőztem ki emberi mivoltomból.Csak nem szeretem ha ugatnak...
2012. máj. 27. 23:21
 18/28 anonim ***** válasza:
48%
Legyen a tied az utolsó szó, úgyis erre szocializálódtál. Túlélted a múltat ezzel a kultúrával? Érezd szerencsésnek magadat.
2012. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%
Megfogadtam,hogy nem fogom megcsalni a barátnőmet és szeretni fogom. :) Edig ez teljesen igyvolt és valószinüleg igy is marad ,legalábbis már 9 éve ezt fogadom. :D
2012. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Nem sikerült! Megfogadtam h naponta 1 óránál nem gépezek többet. 2 napig bírtam! xD
2012. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!