Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti betartottátok az újévi...

Ti betartottátok az újévi fogadalmat? (Már ha tettetek)

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert most eszméltem fel,hogy életemben először sikerült betartanom(az egyik) újévi fogadalmam,és nagyon boldog vagyok emiatt.

Mi volt a fogadalmatok és hogy ment ?


2012. máj. 22. 17:48
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
9%
Én sosem fogadok meg újévkor semmit,mivel szerintem nincs olyan ember aki be tudná tartani!
2012. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
88%
Kedves kérdező!Én azért böngészgetek és válaszolgatok mert jó poénok is íródnak.Számíthattál hasonló válaszokra.Túl komolyan veszed az életet vagy csak magad.Lazíts és ne kapd fel a vizet.Én is tettem fogadalmat.Azt,hogy idén nem bunkózom le senkit.Nem sikerült.
2012. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Nem veszem én túl komolyan semmit.

Csak bosszant,hogy az oldal lassan nem a funkciója szerint működik.Sok kérdésem van,és másokét is igyekszem megválaszolni tudásom,tapasztalatom szerint.

Hülye kérdésre hülye válasz...Na de a normálisakra is olyanokat írnak hogy eszem megáll...

Zavar,hogy önjelölt poéngyárosok itt randalíroznak...ennyi.

Mindegy,köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.

2012. máj. 30. 23:21
 24/28 Kaarooliinaa válasza:
88%
igen sikerült lefogytam mert ezt szerettem volna
2012. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
En nem is tettem fogadalmat,ugyis butasag az egesz. Ha valamit meg akarok csinalni vagy megcsinlok vagy nem.Ha nagyon meg akarom csinalni van bennem ero es veghez viszem nem az hajt,hogy o jajj ujevkor fogadtam es meg kell tennem.Ha meg nem tudom megcsinalni azt jelenti,hogy nem akarom elegge.
2012. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
nem és nem rajtam múlt
2012. jún. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
NEm soha!
2012. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 zsofi.lili válasza:
Én nem tartottam be az volt a fogadalmam hogy : A barátokkal nem bulizunk a mai évben. Mi lett 2012 akora bulit csaptunk 1-n este 17:00ig aludtun az az hét-ig :D
2012. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!