Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Kinek mi a legcikisebb szilves...

Kinek mi a legcikisebb szilveszteri bulija?

Figyelt kérdés
Aztán én is elmesélem az enyémet, ha legalább 10 sztorit kapok ;) :D

2012. dec. 9. 20:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Egyik szilveszter haverom elhívott buliba mondta jó lesz meg lesz tűzijáték.Torna terembe leszünk, hogy sokan elférjünk.Mondom Jo. Elmentem belépek tornaterembe nagy kivetítő valami szöveg volt rajta nem figyeltem.Voltak jó páran kb 100-150en. Egész jól elvoltunk kajáltunk stb. Éjfélhez közeledve elkezdtek az emberek összegyűlni és körbe álltak.Megfogták egymás kezét.Valami itt nem stimmel.Nekem is bekellet állnom mikor elkeztek énekelni valami jézus jézus dal szöveget ami volt a kivetítőn is.Erre kiderül valami szektások voltak és kb negyed órán át énekeltünk egymás kezét körbe fogva.Utána fogtam magam gyorsan leléptem.Anyum azóta is sokat nevet amikor feljön a szilveszter téma és szívják a vérem, hogy mikor megyek énekelni a szektásokhoz.
2012. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve pont szilveszterkor jött meg, és kicsit átáztam... (jó, hogy csak az egyik osztálytársamnál voltunk 10-12-en) :S
2012. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

11 éves voltam, otthon szilvesztereztem a szüleimmel meg anyu barátnőjével. 1 óra lehetett, mikor elment az áram, az utcán pedig villogó autók jártak. Kimentünk apuval megnézni, hogy mi történt. És akkor jöttem én, aki reflexből becsuktam magam után a kaput. Kulcs és telefon egyikünknél sem volt. A csengő az áramszünet miatt nem működött. Egy ideig megpróbáltunk bekiabálni, aztán átmásztam a kerítésen, megjegyzem elég nehézkesen, ha valaki nézte volna, szakadt volna a nevetéstől.


15 évesen barátnőmnél szilvesztereztem. Jól éreztük magunkat, sokat nevettünk, míg éjjel 2kor megérkezett a barátnőm részeg pasija(aki amúgy előtte együtt bulizott az én akkori pasimmal). Nem volt meghívva, csak beállított. Több órán keresztül azzal nyúzott minket, hogy szúrjunk neki ajak piercinget. Mikor leesett neki, hogy ez nem lesz, barátnőmék konyhájában ülve reggelig hallgattuk a szövegelését, aminek se eleje se vége nem volt. 6 körül, mikor már eldöntöttük, hogy aludni kéne, rám mászott, elővette a farkát, hogy akkor mi most szeretkezünk. A barátnőm apja kidobta, következő nap a barátnőm szakított vele.

Az első sztorira szívesen emlékszem vissza, a másodikra kevésbé.

2012. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz ;)

Hát utolsó... nem sajnállak :/

Hajrá, még szeretnék olvasni egy pár ilyen sztorit ;)

2012. dec. 10. 06:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen:


Pár nappal Szilveszter előtt jöttem össze a "barátommal". Akkor még nem tudtam, hogy a szó szoros értelmében egy iszákos disznó...

Kb. 11 óra felé lehettünk, amikor már nagyon csúnyán részeg volt... Lehúzta a gatyáját és kiállt az útra a szembe jövő forgalomhoz... Letolt gatyával kiabált... Az összes autós megcsodálhatta a nemiszervét...

Mondtam a barátainak, hogy talán ezt nem kellene hagyni, de csak rálegyintettek, hogy áhh, mindig ezt csinálja...


Azonnal hívtam egy taxit, és elmentem...Az éjfél a taxiban ért, a taxissal hallgattam végig a himnuszt.... :D


Borzasztó egy szilveszter volt...

2012. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
egy éjszaka alatt 4 házibuliban jártam, nagyon offosan. kerítésnél szinkronba hánytam egy sráccal, aki utána lesmárolt... újra rókáznom kellett...
2012. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly előtt történt, házibuliban voltam, szerelmi bánat miatt úgy berúgtam, hogy kólával újrafestettem a falakat, lehánytam a házigazda szüleinek az ágyát, betörtem a zuhanykabint, ordibáltam mindenkivel, szereztem egy csomó zúzódást, illetve kitörtem a fogam. Hánytam, meg kellett fürdetni, aztán véletlenül leesett rólam a törölköző, és mindenki látott mindent. Persze semmire nem emlékszem, úgy mesélték el. A társaság fele egy hónapig nem állt velem szóba, volt olyan, aki csak májusban bocsátott meg. 2011 januárja volt a legrosszabb korszakom, iszonyatosan magányos voltam, meg akartam halni, sokat sírtam. Azóta megtanultam a mértéket, rövidből három körnél többet sosem iszom, borból is max 3 decit, az még nem árt meg nekem.

19l

2012. dec. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát szakadok :)

3-as barátnőd expasija nem Family Guy-t nézett véletlenül?

2012. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz!! :) Nagyon jók :DDD Utolsó, azért neked is nyomtam egy zöld kezet, de csak azért mert szeressem a Family guy-t :P
2012. dec. 13. 13:10
 10/17 anonim ***** válasza:

# 8/9 tegnap 22:56


Nem tudom, mit nézett, mert előtte is csak pár alkalommal láttam, utána pedig soha többet, szerencsére. :)

2012. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!