Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nagyon gáz, hogy még soha sem...

Nagyon gáz, hogy még soha sem voltam szilveszteri buliban és nem is szeretnék menni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 20:55
 1/9 A kérdező kommentje:
25/F vagyok.
2012. dec. 8. 20:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Ez a Te döntésed.


Régebben én is mindig egy buliban köszöntöttem az új évet, de néhány éve kettesben ünnepeljük a barátnőmmel. Hétköznapokon úgyse tudunk annyi időt együtt tölteni, amennyit szeretnénk, így legalább az ünnepeken legyünk együtt. Persze ez nem azt jelenti, hogy hanyagoljuk a barátokat és a családot, de ez a nap csak a kettőnké.


29/F

2012. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha az életedet szilveszterezés nélkül akarod letzölteni, akkor nem. Maradj otthon, nézzél tv-t.
2012. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha téged ez tesz boldoggá akkor nem..ha viszont vágysz rá akkor tegyél érte:)
2012. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja. Egyszer kipróbálhatnád. Aztán már tudod, hogy mit hagysz ki.
2012. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Én se voltam még sose, én nem is vágyom. Mindig itthon voltam, jobbára a szobámban mulatok, a konyha tele van kajával, éjfél előtt az uccsó fél órában a családommal pezsgőzöm meg tévézem.

Volt olyan, hogy Harry Pottert olvastam, vagy kitakarítottam a szobám, vagy filmeztem. Amihez épp kedvem van. Tavaly sorozatot daráltam, kényelmes cuccokban, meg zokniban. :) És imádtam. :D

2012. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja, az előző vagyok, 21/L :)
2012. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz.

Előző:melyik sorozatot?Csak kiváncsi vagyok :)

2012. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem gaz miert lenne az:DDD
2012. dec. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!