Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nagyon ciki ha valakinek...

Nagyon ciki ha valakinek nincs hova mennie szilveszterkor? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve együtt vagyunk,és barátaink nincsenek..öccsével vagyunk jóba nagyon,de ő csak 17 éves,mi 21 évesek vagyunk,és nem egy korosztály hogy együtt szilveszterezzünk. Ő nagyon szeretne velünk,mert a haverja diszkóba megy ahova ő nem akar,de teljesen más a zenei ízlésünk és részegen elég gyerekesen viselkedik..

Más barátunk nincs,szüleimtől kaptunk meghívást hogy vesznek egy karton pezsgőt csinálnak tatár beeafsteaket hogy menjünk át hozzájuk.

De annyira fiatalnak érzem magam ahhoz hogy szülőkkel szilveszterezzünk..

Wellness-re meg hasonlókra nincs pénzünk.

Itthon nem akarunk maradni,egész évben itthon vagyunk,nem lenne valami izgalmas..

Haverok vannak,de azokban nem bízunk,megjárnánk mint tavaly..le volt beszélve a szilveszter,átjöttek erre a legnagyobb hangulat közepette leléptek,átb@sztak minket nagyon kiaakadtam akkor és megfogadtam hogy ezt többet nem.

Páromat nem érdekli az egész dolog,azt mondta ez a kötelező ünneplés neki gáz,nem szereti a szilvesztert.

De én meg társasági ember vagyok nagyon vágyok rá..

Ti mit tennétek melyik opciót választanátok? Vagy milyen opció van még,mit csináljunk? Nekem kell úgyis megszervezni,párom leszarja nagy ívből mit csinálunk :/



2012. dec. 11. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lenne ciki? Csináljátok azt, amihez kedvetek van! :)
2012. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Én speciel a szünetekben, ünnepekkor pihenni szeretek. Főelg a december-január eleji időszakban. Így a legtöbb szivleszterem - 4-et kivéve - a családdal töltöttem.

Program: városnézés, mászkkálás, esetleg ebéd valahol - vagy otthon közös ebéd. Ezek után filmet néztünk, vagy közösen elfoglaltuk magunkat, madj jöhetett a jó vacsora, aztán vagy be a városba, tüzijátékot nézni, vagy az erkélyről megnéztük, éjfélkor koccintottunk és aztán kicsit fennamradtunk és alvás.

Én ezt speciel angyon szeretem, mert mitől más szivleszterkor a ahverokkal lenni, mint máskor? semmiben. Sokkal fontosabb mondjuk egy születésnap, esküvő... A szilveszter csak fel van kapva - de tényleg. Igaz, hogy van egy hangulata, de számomra az a családdal a legjobb - idén azt sajnálom, hogy a ekdvesem nem lesz velem, de majd a következő években.

Szóval én azt mondom, menjetek sétálni - ismerőseidet is hívd, találkozzatok ,ha társasági ember vagy - nézni a vásárokat, esetleg egy jó mozi, aztán egy finom ebéd, délután egy jó szieszta, filmmel egybektve - termsézetesen szülők látogatása is angyon jó, biztos örülnének neki. Aztán meg pihenés együtt, végül finom vacsora, tüzijáték élőven, vagy ahogy jön, koccintás és aztán a remekbeszabott alvás :)

2012. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha halálrészegre iszod magad, akkor ilyen kérdések nem fognak érdekelni, és jól fogod érezni magad azzal, amit a sors hoz :)
2012. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez nem ilyen egyszerű sajnos..Szüleim másik városban vannak,tehát nincs lehetőség ingázásra:( Meg mondom sajnos nincs is kedvem ilyenre.

Tök fura egész évben azt érzem mekkora nagylány vagyok,mennyire tervezem a jövőt,ilyenkor meg szilveszterkor rájövök úristen egy barátom sincs..Ez elég nyomasztó.

A részegség tavaly is megvolt,éjféli himnuszt végigbőgtem az ablak alatt guggolva míg kutyám nyalogatta le könnyeim..nagyon idili látvány volt. Nagyon szarul esett hogy otthagytak buli közepén,hogy lehetnek ilyen szemét emberek,még most is szar érzés ha belegondolok..pff

Mit lehet csinálni komolyan ilyenkor? Annyira ráérek még otthon ülni szilveszterkor,lesz babám,gyerekem minden akkor ráér az hogy otthon punnyadjak és a picivel foglalkozzak csak.

De fiatal vagyok,szeretnék bulizni és nem lehet elég gáz. Most párommal nem igazán az ketten,hiszen 5 éve együtt vagyunk ez nem újdonság varázs hogy ketten bebaszunk aztán vígadunk..

2012. dec. 11. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én wicked_game-nek küldök egy hatalmas felfelé mutató ujjat, mert szerintem tökre igaza van! :D (Meg a neved is tetszik, Chriss Isaak miatt van? :D)


Szóval elképzelhető, hogy azért nincsenek barátaitok, mert ezalatt az öt év alatt elpártolt mindenki mellőletek... Nem lehet, hogy amíg egymással foglalkoztatok addig szépen lassan elhalványultak a barátságok? Most, hogy már elég régóta együtt vagytok és Te már vágynál valami másra is, már nincsenek ott a barátok.. Szerintem oka lehet..

Amit tavaly tettek veled az tényleg gusztustalan, de azért ha belegondolok ezt sem ok nélkül csinálhatták meg..


Egyébként visszatérve: wicked_game jól írta! Ha nincsenek barátok, akkor csak az marad, hogy ketten csináltok valamit, amit eddig az öt évalatt nem! Menjetek el egy vacsorára, sétáljatok, nézelődjetek a városba. Biztos a Te városodban és valamilyen téren vannak ilyenkor rendezvények, ahol éjfélkor tűzijáték van. Meg kell nézni, kicsit elidőzni, aztán hazamenni és összebújva elaludni..Ennyi... :)

A barátok bizalmát pedig vissza kellene nyerni. Újra keresni a társaságukat, átbeszélni a dolgokat. Hátha a jövő évi szilvesztert már nem így kell töltened!

Bár hozzátenném: Ezzel sincs semmi gond, ha valami egy nyugis szilvesztert tölt el a párjával..Sőt..


De mindenki más-más :)

2012. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem hazudok,mindkettőnknek egy lett a sorsa barátok terén,a drog tönkretette. Nekem is és neki is legjobb barátja drogfüggő és lett és csak drogosokkal lógnak már. Egyszer-egyszer össze is futottunk velük,másnap már nem vették fel a telefont hiába volt tökéletes az esténk velük pl..

De ez már a múlt,már csak haverok vannak,barátok nincsenek..

De ez nem rossz ötlet amúgy hogy vacsi,város,aztán öccsével innánk ez tényleg jó ötlet KÖSZÖNÖM!! Átgondolom részletesen,ez nagyon hasznos volt nekem!

2012. dec. 12. 18:08
 7/10 A kérdező kommentje:

na itt volt ma öcsike,tervezgettünk aztán valószínű beülünk egy pubba inni,zenét hallgatni,aztán utána hazajövünk billiárdozni,csócsózni,és folytatni az ivást:) Meg töltöttem le egy részegedj okosan társasjátékot az is jó lesz!

Kicsit megnyugodtam...:) Csak jöjjön minden össze,öcsike 17 éves remélem szilveszterkor nem g*ciznek vele és beengedik mindenhova.

2012. dec. 12. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést. Én azért iszom le magam és megyek el valami bulihelyre, mert senkim sincsen. Akkor nem törődök azzal, hogy idegenek vesznek körül.
2012. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
istenem:( És olyankor nincs benned félsz vagy para hogy egyedül vagy egy szórakozóhelyen? Vagy ilyen helyen nem ismerkedsz?
2012. dec. 12. 22:06
 10/10 anonim válasza:
Nem nem az én se megyek sehova! 16/F
2012. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!