Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ebből lehet bármi gond?

Ebből lehet bármi gond?

Figyelt kérdés
18 év alatti fiatalok vagyunk és szilveszterre szeretnénk egy kis bacardi breezert vagy valami hasonlo nem ütős piákat. ha bemegyünk egy kis boltba és kérjük a piát de nem adják ki mi a teendő? hivhatnak rendőrt vagy bármi ilyesmi?
2012. dec. 14. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle gond. Egyszerűen csak nem fogtok kapni. Lehet próbálkozni, de személy szerint kötve hiszem, hogy adnának. Nagyon súlyos büntetést kockáztatnak meg vele. Amellett, hogy morálisan is megkérdőjelezhető.
2012. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hívnak rendőrt,csak nem szolgálnak ki.

(Bár erre sem vennék mérget).

2012. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Attol fugg, hogy mennyivel vagytok 18 alatt. Ha mondjuk 17 vagy, es nem vagy tul gyerekes, akkor lehet, hogy kiszolgalnak.


Kuldjetek be a kozuletek legfelnotesebbet, es ne a leggyerekesebbet. :)


Lattam olyat is par eve, hogy 14-15 eves fiuk vasaroltak piat a boltban. Az erdeksseg nem is az volt, hanem az, hogy ilyen rapper formak voltak, letolt gatyaval, hulye sapka, meg minden. A biztonsgi or azt hitte, hogy loptak valamit, es bevittek oket hatra a raktarba. Amikor kiderult, hogy nem loptak akkor elengedtek oket, de senki nem szolt nekik, hogy hoppa, fiatalkorukent nem vehettek piat. Kijottek a raktarbol a piakkal a kezukben, reklamaltak a "molesztalas" miatt, sorba alltak, kifizettek, es elmentek.


Szivem szerint megkerdeztem volna a penztarost meg a biztiort, hogy ezt hogyan is gondoltak jonak, de hagytam a francba.

2012. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!