Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Emberek, ha várjátok akkor...

Emberek, ha várjátok akkor miért várjátok a 2013-as évet?

Figyelt kérdés

Én pl újabb PC játékok,Vasember 3, remélem jó filmek.


Ja és nem lesz világvége. :DD


2012. dec. 17. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert remélhetőleg leváltják a mostani bagázst, és talán még munkám is lesz, de nem havi 47.000-ért. :|


Szórakozás: Sailor Moon új animesorozat, Elven King animációs film, Hansel and Gretel akció-fantasy, March Comes Like a Lion animesorozat, Despera animesorozat, Dragon Ball Z movie, Frozen animációs film, Wolf Children Ame Yuki anime, Kaze Tachinu anime, Kaguya Hime no Monogatari anime... és még ki tudja hány spanyol, francia animációs film, illetve mindenféle érdekes könyv

2012. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert többet várok tőle mint 2012-től. Megváltozik gyökeresen az életünk, ugyanis bébi érkezik hozzánk jövőre. Meg amúgy is bírom a 13-as számot. :)
2012. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Éénis nagyon várom a vasember 3mat :D azért várom, mert éjfélkor már az lesz, és lesz megint valami, amit meg kell szokni.. new year new me.
2012. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Úgy értem hogy a 2013-mas számot kell megszokni.
2012. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a3-s szám nekem szerencsés, elkísért érdekes módon eddigi életemben, biztosan jó lesz
2013. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!