Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Várjátok már a szilvesztert?...

Várjátok már a szilvesztert? Kivel töltitek? Hol lesztek? Mit fogtok csinálni? Otthon vagy buli?

Figyelt kérdés
Én már nagyon várom.Házibuliba megyek,és csakis olyan emberek lesznek ott,akiket ismerek,és bízom bennük.Szóval semmi drog,meg ilyenek.Sokan leszünk,de mindenkit ismerek,és a háromnegyedével nagyon jó a kapcsolatom.A barátom is ott lesz...de még nagyon friss a kapcsolatunk...Szóval még arra is kíváncsi lennék,hogy viselkedjek vele ? Mármint lehet hülyén hangzik..de na...megfogadtam ma hogy nem fogok sokat inni,mivel a barátom nagyon egy bulizós tipus..és hát..sokat szokott inni...és mivel én vagyok a barátnője,nekem kell rá vigyáznom....Ezért inni tuti hogy nem fogok sokat...De ha ő totál részeg lesz,akkor mit csináljak ? Hányni nem szokott az alkoholtól...segítsetek.
2011. dec. 28. 02:21
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ...

itthon leszünk családostól, jönnek az unokatesómék családostól, úgyhogy tutira nem lesz hányás ...


egyébként nem értem, hogy mi a jó abban, ha pocsolyarészeg valaki ... inkább ezt kellen megértetni a barátoddal, hogy sokkal jobban lehet szórakozni, ha tudatánál marad!

2011. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem lenne egy friss barátnőm, inkább neki szeretnék tetszeni, nem berúgni. ha mégis így tesz és le se szar, vagy bunkó lesz, el kell gondolkodni valóban egy ilyen komoly valaki kell-e.
2011. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nem várom és egyedül !
2011. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem mindegy. A szüleim elmennek valamilyen koncertre, a nővérem elmegy bulizni, a másik nővérem fenn van Pesten, ott tanul. A bátyám és az öcsém lesz itthon. Úgy volt, hogy én is az ifi csoporttal leszek, de.... végül megváltozott és inkább ne kérdezzétek, hogy miért. :'(
2011. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha eltökélte, hogy sokat iszik és berúg, akkor nem tudsz mit csinálni. Igyekezz a társasággal is elég időt eltölteni, ne csak a barátoddal legyél, végülis bulizni mész, nem párkapcsolatozni. :)
2011. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Se itthon nem leszek, se buliba. Párommal megyünk a közeli városba. Sétálunk majd, beülünk egy-két helyre meginni egy-egy üdítőt, vagy bármit amit megkívánunk, és ennyi. Plusz éjfélkor megnézzük a tűzijátékot, utána pedig hazajövünk. Szóval semmi extra, de nem is érdekel nem vagyok túlzottan oda a szilveszterért, ugyanolyan nap mint a többi.



A pároddal pedig viselkedj természetesen. És ne engedd, hogy keverje a piákat, illetve legyen valami kis rágcsálni való ami egy kicsit felszívja az alkoholt, pl. sós mogyi, chips, stb.


19L

2011. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem sajna vészesen közel van a nyelvvizsga + matek oktv. Ha buliznék, nem tudnám megállni h ne igyak, aznap + másnap kiesne. Így otthon fogok tanulni, közbe benyomok valami jóféle metál zenét, és még utoljára elszívok 1-2 doboz cigit /újévi fogadalom/

Bulizni ráérek

2011. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.:) Nem is akartam engedni hogy keverje a piát,de nagyon sok házi pálesz lesz és az nagyon kiüti...Múltkor is nagyon be volt állva...azt sem tudtam mit csináljak.szaladtam utána,adtam a szájába a kenyeret...valószínű most is így lesz..:/:(
2011. dec. 29. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!