Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogy érezzem jól magam Szilves...

Hogy érezzem jól magam Szilveszterkor?

Figyelt kérdés
A történet a következő: Barátnőimmel tavaly együtt mentünk bulizni, csak mi ismertük egymást, de 1 lány kivételével mindenkinek ott volt a barátja, és annyira egymással foglalkoztak, hogy a végén nagyon pocsékul éreztem magam, jöttem mentem, ittam, egyedül az egyik bnőm volt az, aki nek szintén nem volt barátja, de ő olyan ütemben ivott (gondolom nem boldogságában), hogy kb. fél óra után nem tudott magáról, és elvegyült. Én meg egész este hiába ittam csak még rosszabbul éreztem magam. Idén ezt nem akarom... Az az 1 bnőm se szingli már, csak én, de komolyan én nem akarok csak azért vedelni, hogy ne érezzem magam nélkülözöttnek. Így - más választásom nincs nagyon - itthon szilveszterezek, egyedül. Hogy tudnám jól érezni magamat?

2012. dec. 18. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Végy 2 üveg pezsgőt, pár csomag konfettit, és 3-4 doboz robbanóanyagot. Tavaly én 28 ezerért vásároltam rakétákat, Nóvabombát, még Pusztító Bombára is futotta. És iszonyú jó volt, olyan tüzijátékot csináltunk, hogy csak na :D

Szóval próbáld ki!

2012. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én idén eddig 17 ezret költöttem , de még akarok venni pár cuccot.
2012. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

és arra hol van a garancia hogy ugyan ugy fog történni a dolog mint tavaly? gondolo m megint szórakozóhelyre mentek... lehetetlen hogy ott ne találj senkit magadnak akár csak táncolás céljából :) lazulj el ne görcsölj azon hogy megint úgy lesz mint tavaly volt :) otthon kezd el az alapozást és folytassátok együtt :D már is jobb lesz a hangulat hidd el... egyedül meg ne szilveszterezz!!!!!!!

18/L

2012. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Maradj csak otthon!Sok jó lehetőség van :D
2012. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

maradj otthon, és csináld azt amit egy szerda este csinálnál, csak máskor nem érsz rá


az egyik legnagyobb baromság ez a szilveszter egész évben bárhol bármikor be lehet rúgni és fennmaradni reggelig csak szilveszterkor a legdrágább

2012. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is egyedül mennék, valahová Pestre, ha van kedved csatlakozz. 20/L :)
2013. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!