Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak egyedül szilvesz...

Mit csináljak egyedül szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy néz ki egyedül leszek mert barátnőim buliba mennek. Kérdeztem őket elmehetek-e velük azt mondták mehetnék szívesen de nem ők a házigazdák ezért nem tudnak bevinni :S Nem tudom egyedül hova menjek? Egy szórakozóhelyre? Bár nem vagyok az a bulizós típus. Nem is iszom meg semmi. Itthon nem akarok maradni apámmal. De ha nincs jobb megoldás akkor mégis itthon maradok bár rossz arra gondolni, hogy mindenki jól érezi magát én meg nem. 21/L
2012. dec. 16. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

furcsa barátnőid vannak, hogy elmennek nélküled :S

Egyedül nem mennék sehová, sok ilyenkor a részeg, nőként nem kellene egyedül mászkálni ilyenkor.

Tévézz, olvass, egyél virslit, nézzél filmet, netezzél :)

2012. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekesek a barátnőid. Van még két hét szilveszterig,és nem tudják megkérdezni a házigazdát, hogy mehetne-e még egy ember?

Egyedül ne nagyon menj szórakozóhelyre. Esetleg tesó, unokatesó?

2012. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Azért mennek el mert már régen megbeszélték és nem is haragszom rájuk ezért. Legalább ők bulizzanak.

2012. dec. 16. 20:25
 4/18 A kérdező kommentje:
Testvérem sajnos nincs de még az unokatesómat megkérdezhetem ő hova megy :) Hátha vele mehetek valahova.
2012. dec. 16. 20:26
 5/18 yuda ***** válasza:
84%

Ez az én véleményem és nem biztos egyet kell értened vele, de ahogy megfigyeltem, nagyjából két csoportja van az embereknek.

Akik egyik napot fontosabbnak tartják a másiknál és azok, akik felismerik, hogy egyik nap olyan, mint a másik.

Más szóval van egy szinte már hisztériának nevezett jelenség a szilveszter napján is, hogy mindenáron csak bulizni kell, mert különben mi lesz?!

Mások pedig időben lefekszenek mondjuk este tízkor és alszanak egy jót, majd kipihenten ébrednek.


Vannak akik különbnek tartják egyik napot a másiknál, mások egyaránt értékesnek mindet.


Nem törnék egyik oldal felett sem pálcát, de azt azért túlzásnak tartom, hogy ennyire nem szabad belelovalni magad, hogyha mégsem buliznál mi történne?

Megmondjam? Semmi.


Sokan buliznak hajnalig, majd végialusszáka következő napot és másnaposan ébrednek fejfájással, avgy egyéb nem látható következményekkel...hadd ne soroljam menyni meggondolatlan elhatározás születik olyankor.

Vannak akik erkölcsi mélyrepülésüket akkor kezdik és sokszor visszavezetehető egy tönkrement élet egy-egy ilyen bulizásra.


Mindegy. Én nem mondom se ezt, se azt. Egy biztos. Ha mégsem sikerül buliznod, nem maradsz le semmi maradandóról. Ez önbecsapás és felfokozott hisztéria ilyenkor, nem kell lépre menni.

2012. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Más barátaid nincsenek? Én meg nem vágyom sehova menni idén,a tavalyi "házibuliban" se éreztem jól magam, taxit meg lehetetlenség volt szerezni, így a -10 fokban vergődhettem haza Pest egyik végéből a másikba, nagyon jó volt.

Keress pár jó filmet vagy könyvet, tankolj be rágcsával meg egy kis pezsgővel, éjfélkor koccintasz apukáddal és jóccakát. Technikailag ugyanolyan nap, mint a többi, nem kell ennyire túlmisztifikálni, hogy ilyenkor jól KELL érezned magad.

2012. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Mindig a közelben lévőket keresem, de ha 150 km-en belül laksz, elmegyek hozzád, hogy ne töltse egyedül a szilvesztert egyikőnk sem. Én sem vagyok bulizós tipus. 22/F
2012. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A szilveszteri nap értékelésében nem tudom felvenni a versenyt az előttem írókkal, nagy igazságokat írtak.

Viszont van egy javaslatom: mint nagy rádió hallgató ajánlom a szilveszteri rádiókabarét. Jó hosszú és nagyon jó szokott lenni.

2012. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

#7 na persze, majd elhiv es kozben csendben remeli hogy nem vagy sorozatgyilkos:D

Iden en se megyek bulizni, felszerelem magam ragcsalnivaloval, boros kola, stb es lazulok:p

30F

2012. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

20:53!

Nem vagyok sorozatgyilkos, beszélnék előtte vele, Facebook, ilyesmi. Nem csak úgy odaállítok a semmiből, hogy jöttem szilveszterezni. Egyébként meg legalább 200 km-re lakik tőlem. Ez csak egy tipp, az estek 95%-ban be is jön.

2012. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!