Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » A barátommal vagy a barátnőmme...

A barátommal vagy a barátnőmmel szilveszterezzek? Nem szeretnék senkit megbántani.

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal, ez lenne az első közös szilveszterünk. Tavaly a barátnőmmel töltöttem a szilvesztert, és idén is megkérdezte. A legjobb az lenne, ha együtt tudnánk lenni, de ez lehetetlen, mivel a barátom és a barátnőm bizonyos okokból nem tudják elviselni egymás társaságát. Félek, ha nemet mondok a barátnőmnek, akkor véget érne a barátságunk, mert rajtam kívül nem tudna mással szilveszterezni, és nem az első eset lenne, hogy "cserben hagytam". Beszéltem erről már a barátommal is, mondta, hogy ha szeretnék, akkor menjek a barátnőmmel, de tudom, hogy neki is rosszul esne, mert ő is számít rám. Nem szeretném, ha bármelyikük is egyedül lenne Szilveszterkor miattam. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! :) 15/L

2012. dec. 26. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben és most is így vagyok. Én anno úgy oldottam meg hogy a fél szilveszteremet az egyik barátomnál a másik felét pedig a másik barátaimnál töltöttem, és ez így jó volt mindenki elégedett volt. Az éjféli koccintást is úgy csináltuk hogy előre köszöntöttem mindenkit aztán irány a másik hely ott éjfélkor koccintás aztán buli ameddig birtuk.

Idén engem 3 helyre várnak, ugye a gyerekkori haveromhoz is megyek aki házibulit csinál szűk baráti társasággal oda muszáj elmennem, ott olyan 10 ig elleszek majd utána a barátnőm társaságát keresem fel ahol majd találkozunk, ott éjfélig leszünk majd koccintás meg minden, utána együtt elmegyünk egy privát bulihelyre ahol a barátaim többsége lesz ott oda fél 1 körül megyünk mert ott kimondottan ilyen újévi buli lesz tehát ott éjféltől lesz a kezdés:) Így mindenkinek jó mert mindenhol és majdnem mindenkivel leszek egy kicsit:) Szerintem oldd meg te is ezt. A barátnődhöz beszéld meg hogy mikor szeretne veled lenni éjfél után vagy az előtt. Aztán a barátoddal úgyszintén és beszéljétek meg hogy kinek hogyan lenne jobb. Mert ha a barátod más buliba is szeretne menni akkor inkább legyél vele először utána menjél a barátnődhöz és akkor ott alszol vagy nem tudom. Én így csinálnám.

2012. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segített! :D
2012. dec. 27. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem oda menj, ahova TE jobban szeretnél. Ha a barátodat választod, akkor mondd meg a barátnődnek, hogy a fiúval már korábban megbeszélted, meg amúgy is, vele még nem szilvesztereztél, szeretnétek együtt lenni, stb...

Ha a barátnődet választod, akkor mondd meg a barátodnak, hogy barátnőd elég rossz passzban van mostanság, szüksége lenne a társaságodra, stb.


Ja, egyébként, ha egy ilyen miatt véget érne a barátságotok a barátnőddel, ahogy írod, akkor azt nem nevezném barátságnak...

2012. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!