Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van itt más is aki valószínűle...

Van itt más is aki valószínűleg egyedül fog szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem hívtak meg sehova egyedül pedig nem szívesen mennék el akárhova is,és nagyon barátaim sincsenek akiket áthívhatnék egy házibulira.

2012. dec. 28. 23:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én is egyedül fogok ne aggódj. Én meg is lettem hívva bulikba meg a barátnőmmel mentünk volna, de nekem dolgoznom kell sajnos, egyik mentő sofőr sajnos lerobbant nagyon lebetegedett és engem osztottak be arra a napra mert nem volt más. Marha jó nem elég hogy a karácsonyom felét is elszúrták nekem csak szenteste voltam otthon meg 26-án délelőtt kora délutánig, de még a szilveszterem is ugrott. Persze utána itthon maradhatok 4 napig ami maga a csoda. Nem vártam ezt, hogy behívjanak direkt mondtam is hogy nem fogok ráérni de vagy bemegyek vagy menjek vagy jön helyettem más. Szép kis este lesz ez igaz bulikba fogok menni csak nem azért amiért kellene, remélem oda nem kell kimennünk ahová meghívtak. ez van az élet ilyen. 25/F
2012. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én is egyedül szilveszterezek, hacsak... Hol laksz? 22/F
2012. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2


Fejér.

2012. dec. 29. 00:39
 4/22 anonim ***** válasza:
Bács-Kiskun.
2012. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez ennyi. :D
2012. dec. 29. 00:46
 6/22 anonim ***** válasza:
Akárcsak én. Egy újabb uncsi szilvezter. That's all folks.
2012. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Sajnos. :(
2012. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Amúgy biztos felfogom magam találni,de nem lesz olyan jó,mint a haverokkal való piálás vagy mintha barátnővel tölteném.:/
2012. dec. 29. 01:04
 9/22 anonim ***** válasza:
Én is feltalálom magam, ma szereztem hozzá tűzijátékot. :D
2012. dec. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Én azt ajánlom hogy vegyél sok tüzijátékot meg nasit.6 óra körül amikor még sokan ráérnek elhívod egy rokonodat vagy haverodat pl bowlingozni vagy ilyesmi.Utánna beülsz egy kocsmába vagy valami és hazamész nasizol közbe.közbe lemész tüijátékozni
2012. dec. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!