Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek mennyit illik...

Szerintetek mennyit illik inni egy nőnek?

Figyelt kérdés
Megengedték a szüleim hogy igyak alkoholt de nem tudom mennyit igyak vagy illik inni egy ilyen szilveszteri összejövetelen.A szüleim elég konzervatívak szóval ez nagy kegynek számít nálunk. Ráadásul a szüleimnek nagyon fontos a külső benyomás is.Nagyon sok vendég is lesz... felső osztálybeliek. Még sose volt nálunk "buli" meg semmi sőt a szüleim barátaival is csak elvétve találkoztam.Teljesen tanácstalan vagyok,még a viselkedésemben sem vagyok biztos pedig édesapám mindig azt mondja kifinomult modorom van. És még valami mit illik inni, mondhatok bármit mert lesz bárpult és mixer is.
2012. dec. 30. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hívjatok már meg, még sosem voltam ilyen sznob buliban! :D

Viccet félretéve, hány éves vagy? Ha 18 alatt, akkor semmiképpen ne igyál többet egy pohár pezsgőnél.

Nyilván nem illik egy ilyen helyen asztal alá inni magad, szerintem a legjobb az volna, egy-két, maximum három pohár valamit innál meg az egész este alatt, lassan, kortyolgatva. És bólét, pezsgőt vagy koktélt.

2012. dec. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
19 éves vagyaok
2012. dec. 30. 13:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. 18 év alatt inkább csak jelképes mennyiségű alkoholt igyál, ha mindenképpen muszáj. Felnőttként nyilván fogod érezni, mikor kezd el enyhén hullámzani a padló. Na ott mindenképpen hagyd abba az ivást.
2012. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A bólé az magas alkoholtartalmú?
2012. dec. 30. 13:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen bólé és hogy készítik, mivel ezt nem készen szokták venni általában. 19 éves vagy, ha ilyen a társaság, szerintem igyál egy pohár pezsgőt és kész. Ezzel nem nyúlhatsz mellé.
2012. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát én 14 vagyok és inkább sört és pezsgőt szoktam inni. A lényeg a szüleid előtt ne idd le magad a sárga földig!!! ha bírod akkor ihatsz töményebbet is de ne sokat
2012. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

a bólé alkoholtartalma kicsi, 5% körüli, függ attól, hogy hogy készítik el.


Szerintem ne most próbálgasd, hogy mennyi alkoholt bírsz, most igyál annyit, amennyi tuti nem okoz gondot - egy pohár pezsgőtől pl. nem kell(ene), hogy gond legyen.

Ha látják, hogy felnőttesen gondolkodsz - az alkoholfogyasztásban is - azaz tudod, hol a határ, jó eséllyel később nem veszik olyan szigorúan, ha el akarsz menni haverokhoz buliba. (Írtad, hogy konzervatív felfogásúak).

Viselkedés miatt pedig ne aggódj, jó lesz az, ha apukád elégedett vele. :)

Nem kell a Tökéletes Kisasszonynak lenni. :)

2012. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A bóléval az szokott lenni a baj, hogy „itatja magát”. Egy pohár bor, vagy tömény után könnyebben tud az ember szünetet tartani. Ez meg édes is, nem is túl erős, a végén mégis padlóra visz.

Ha minden lesz, amit csak akarsz, akkor jó trükk, ha kevertetsz magadnak alkoholmentes koktélokat is. Egy picit megalapozod a jókedvedet valami „rendes” itallal. A továbbiakban, amikor a többiek isznak, te is ihatsz. Nem ordít a koktélról, hogy nincs benne szesz.

2012. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És fontos, hogy sokat egyél, mert akkor nem üt az ital annyira. Ha elõtte eszel eleget akkor nem is fogod megérezni mennyit ittál. Ja és ne keverd össze vissza. Ha bort iszol igyál csak bort ha koktélt akkor csak hasonló koktélt. A pezsgõvel vigyázz mert az is tud ütni.
2012. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Először is egyél sokat mert a kaja felszívja a piát és nem leszel részeg, vagy legalábbis nem olyan hamar.


Egy nőnél nem szép ha nagyon részeg. Szerintem annyit igyál mint a többi nő a társaságban.

2012. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!