Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mi a túrót lehet csinálni...

Mi a túrót lehet csinálni szilveszterkor ha otthon töltöm sajnos?

Figyelt kérdés
Nem jött össze a buli így hót unalom lesz, :(( nem is iszok mert gyógyszert szedek úgy hogy Frontin-nal ütöm ki magam meg legalább veszek cigit..

2012. dec. 30. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Üsd ki magad frontinnal és vegyél cigit, ez a legjobb módszer. hány éves vagy, 12? én sem megyek sehova, mégsem vagyok padlón tőle. iszok egy pohár pezsgőt, teletömöm magam virslivel, bekapcsolom a tv-t és alszom egy jót.
2012. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Tölts le valami filmet vagy sorozatot pl The Walking Dead.
2012. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne fekvehányós buli? Most vásároltam egy rakat Nóvabombát,süvítő gömböt, Pusztító bombát, detonációs és gyújtóbomba rakétákat...így is lehet szórakozni :)))
2012. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Hát túrót lehet csinálni- de nem zacskós tejből, hanem házi tejet kell hozzá szerezni.

[link]

Én is egyedül leszek, és valószínű dolgozom, mert valami sürgős van. A gyógyszart el lehet hagyni, értelmes tevékenységet csak anélkül lehet úgyis.

2012. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Máskor mit csinálsz, amikor otthon vagy? Most is ugyanazt csináld.
2012. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!