Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nem ciki ha itthon leszek ma...

Nem ciki ha itthon leszek ma este?

Figyelt kérdés
14 vagyok (lány), igen, tudom... Tudom hogy az a normális ha nem megyek bulizni (soha nem voltam, nincsenek barátaim, de úgy sem mennék) Csak olyan rossz hogy a gimiben már az összes osztálytársam mondja hogy hova megy, én meg itthon leszek a szüleimmel. Szerintetek mivel tudnám elfoglalni magam mit csináljak? A társasjátékon kívül :) Ja és ha majd a suliban megkérdezik hol voltam szilveszterkor akkor mit mondjak? Egyébként szerintetek az ilyen bulizást mikor "kell" (tudom hogy nem kötelező) elkezdeni?

2012. dec. 31. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok hívtak buliba is meg mehetnék discoba is de itthon leszek - mert ehhez van kedvem :) hidd el 14 évesen teljesen normális hogy otthon leszel. ha kérdezik nyugodtan mond hogy otthon voltál és szuper volt. szüleiddel társasozzatok, nézzetek filme6t, beszélgessetek.. tesód nincs?
2012. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy nővérem, ő 19 éves de bulizni megy :D
2012. dec. 31. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
és egyetlen olyan korodbelivel sem vagy jóban akit áthívhatnál?
2012. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ezt a választ várod, hanem megerősítést, hogy tök jó ez így, de én őszinte vagyok. Nem jó. Főleg az, hogy ennyi idősen nincsenek barátaid és szerinted ez így jól van. Ennyi idősem tele voltam barátokkal, haverokkal, ilyenkor a legkönnyebb, mi lesz később, mikor mindenki szétszéled, külön városba, suliba mentek, férjhezmentek, gyerekeitek lesznek? Akkor nehéz megtartani a barátokat, de 14 évesen? Az embernek más dolga sincs csak tanulni meg haverokkal lógni. Úgyhogy igenis nincs jól, hogy nincsenek barátaid és ezt te is tudod. És egyre csak nehezebb lesz. Szerezz barátokat, mert másképp magányosan fognak telni a legszebb éveid!
2012. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felszínese barátaim vannak, akit én nem nevezek barátnak... vagy van olyan barátnőm, akivel tök jó lehetne minden csak az ő legjobb barátnője engem nem csíp. Ismerkedni hol lehet ennyi idős korban? Mert ahol most lakunk biztos nem fogok mert ezek vagy drog, vagy pia...
2012. dec. 31. 12:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki.

Én is itthon leszek, ez most így alakult. De annyira amúgy nem bánom, mert nincs is hangulatom most bulizni. Papámhoz megyünk majd, esetleg apum haverjaival és azok családjával találkozok, de ennyi. Ez sem biztos.


Én, ha megkérdezik megmondom, hogy itthon voltam. Nem érdekel mások véleménye, különösen nem ilyen kérdésekben. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy bulizik vagy sem szilveszterkor. :)

17/L

2012. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van :)
2012. dec. 31. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:

20 éves koromig nem voltam szilveszterezni.

Egyszer megkérdezte egy osztálytársam hogy hol leszek szilveszterkor. Mondtam hogy otthon. Erre kinevetett. Na akkor kicsit kiakadtam :/

Szerintem nem ciki. Aki ezért kinevet akkor az legközelebb tegyen róla h buliba menj(hívjon) és akkor nevessen ha ennek ellenére se mész.

2012. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!