Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Tudtok mondani valami jó...

Tudtok mondani valami jó ujjévi köszöntőt? :D

Figyelt kérdés
bármi jöhet! :D:XD
2012. dec. 31. 18:18
 1/1 bratzillaz válasza:

Sült malac ott strázsát álljon, sült ökör utcán sétáljon.

Szarva közt kalácsot hordjon, két csípőjén kulacs lógjon.


Idejöttem, itt állok, minden jót kívánok:

Bundát, csizmát, kalapot, göndörszőrű malacot.


Kicsi vagyok, székre szállok, onnét nagyot kiáltok, hogy mindnyájan meghalljátok: Boldog Új Évet kívánok!


Örömöd sok legyen, bántod semmi, segítsen a sors boldognak lenni. Legyél mindig vidám, örülj minden szépnek, kívánok Neked szép Boldog Új Évet!


Bu...Bu...Bu...Buborék! Majdnem...Bu...Bu...BUÉK!


Disznó visít, petárda robban, részeg feje a padlón koppan, rókacsalád a WC-ben, Lagzi Lajcsi a tv-ben, több rímet ide nem vágok, BOLDOG UJ ÉVET KIVÁNOK!


Eljött az évben az utolsó napod, a jókívánságomat SMS-ben kapod, kívánok én neked Boldog új évet, sikerekben gazdag, örömtelit, szépet! BUÉK!


A szerencse banknál a 2008-os számú számládra átutaltam 365 nap szerencsét, egészséget, és jókedvet. Minden jót az elköltéséhez! Boldog Új Évet!


A mai nap szebb, mint a más a mai nap senki nem hibás. A mai nap öntse el szívedet a jóság és szeretet, s ez tartson ki ameddig lehet! Boldog Új Évet!

2012. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!