Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti mit vártok 2013-tól?

Ti mit vártok 2013-tól?

Figyelt kérdés

Ha nem ciki h megkérdem, én pl sikeres vizsgákat fősulin.

De bármit mondhattok barát, barátnő, bevásóló lista.

Megtalálni az igazt..



2012. dec. 31. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesznek az első vizsgáim januárban, de eszembe sem jutott, hogy ezt várjam az új évtől, hogy sikerüljenek. Úgyis fognak... Én inkább pénzt kívánnék, illetve úgy mondanám, hogy alkalmi munkalehetőséget, amivel pénzt tudok szerezni. Mert nappali suli mellett csak alkalmi munkákat tudok elvállalni, de ez meg egyáltalán nincs a környékünkön, még hosstess meló se. Ha emiatt utaznék, a fizetésem egész elmenne útiköltségre, így semmi értelme. Remélem a barátomnak is összejön egy jobb munkalehetőség és talán év vége felé, vagy jövőre össze tudunk költözni. Nyáron pedig az eddigi 2-3 napos nyaralásaink helyett szeretném, ha idén egy egy hetes is összejönne. Ezek jutottak hirtelen eszembe, ezekben bízom, hogy össze fognak jönni. Aztán jövő ilyenkor, ha már együtt élek a párommal, akkor lehet, hogy a kívánságlistámon a jeggyűrű fog szerepelni. De addig még van egy kerek év. :)
2013. jan. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Pénzt,lakást,illetve remélem végleg rendbe jövök egészségileg.

25/L

2013. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Suliba jo jegyeket, több batátot, megtalàlni életem szerelmêt, kijutni külföldre, egésségef nekem a családomnak meg mindenkinek :-D
2013. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sikeres fellépéseket,

földrajz érettségit,

De a legjobban egészséget...:(

2013. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
egy élhetőbb Magyarországot illetve világot
2013. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!