Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki mit vár a 2013-as évtöl?...

Ki mit vár a 2013-as évtöl? Jobbat vagy rosszabat mint a tavalyi? Mit akarsz idén megvalosítani?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 00:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Tanulni még jobban, hogy év végén büszke legyek magamra.

Fogyni a nyárra 10kg.-ot amit ideje lenne elkezdeni, mert olyan hasam nőtt az ünnepek alatt mintha ikrekkel lennék terhes. :(

Meg abbahagyni a nagy pasizást, mert meguntam. Normálisan viselkedni, elfelejteni a múltat. Bár az év elég szarul kezdődött....nem egészen jött össze a pasizás abbahagyása dolog:( lelkiismeret furdalásom van...14L

2013. jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Milyen ironikus az élet. Én pont azt tervezem, hogy elkezdek egy kicsit pasizgatni a magam módján, nyitottabb, barátságosabb leszek, többet járok el itthonról, hátha végre rám talál a szerelem. Na jó, csak én 17 múltam. :))


Én azt gondolom, hogy ez az év jobb lesz, mint a tavalyi, legalábbis nekem. Már most cikáznak a fejemben a gondolatok, tele vagyok tervekkel, célokkal és végre azt érzem, hogy képes leszek ezekért mind küzdeni, akár egyszerre is, fáradtságot nem kímélve. Nagyon jó, hogy ezt érzem, és hiszem, hogy most ki is fogok tartani azon céljaim mellett, amik már korábban is megfogalmazódtak bennem, csak valamiért aztán mégis lemondtam róluk. Ilyen pl. a fogyás, hogy többet segítek a szüleimnek, hogy jobban megválogatom a szavakat stb. :)

17/L

2013. jan. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Magától az évtõl semmit nem várok viszont nagy változást fog hozni. Önállósodás, új emberek, új város, felsõoktatás, tanulás, bulizás. Szerintem életem eddigi legnagyobb változása elõtt állok és már várom nagyon.
2013. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
49%
Remélem jobb lesz az ideji év. Tanulni jobban.5kg fogyni mert nekemis akkara a hasam ahogy az első momdja . XD 13/L
2013. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2 sikeres záróvizsgát,

utazást

2013. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 rémuralom ***** válasza:
Várni rosszabbat várok, mert akkor csak kellemes meglepetések érhetnek, esetleg lesz mit ünnepelni is :) Viszont minden erőmmel azon leszek, hogy jobban menjen a sorom.
2013. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
95%
Alázatosabb leszek az élet minden területén, pozitívabb lesz a hozzáállásom.
2013. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nyitottabb leszek az emberek felé,türelmesebb leszek mindenkivel,segítek sokkal többet a családomnak,és a barátaimmal végre szorosabb viszonyt szeretnék kialakítani.Amit még fontosnak tartok,hogy pont beleléptem a 20.életévembe,és ideje egészséges életmódra váltani (sportolás,egészségesebb táplálkozás) ezek mind rajtam múlnak,ezeket el tudom érni. :) Sikerült letennem a cigarettát is,ezáltal füstmentesen kezdtem az évet,amitől sokkal jobb a közérzetem is! :)
2013. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én csak munkát várok. :/
2013. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 2012.-es évem is rossz volt,de 100%,hogy 2013. még rosszabb lesz!:( (Fő az optimizmus!):D
2013. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!