Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol lehet ilyenkor petárdát...

Hol lehet ilyenkor petárdát rendelni? Mikor érdemesebb venni most. Vagy szilveszterkor?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 21:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszi tezswírem :D én is szeretek petárdázni, nekem sem robbant még fel a kezemben , és jó dolog szerintem szilveszterkor, igen legállis
2013. okt. 28. 21:45
 12/19 vyrob ***** válasza:
93%
egyet értek nem kell az elenzőkkel törödni görcsösen ragaszkodnak az igazukhoz én is már rég petkozom de érdekes semmi bajom se lett gyujt dob és kész miért kell it büntetésről beszélni meg stb amugymeg nálunk szilveszterkor rendőrautóbol szorták a zsaruk :DDD enyit az elenzőkről .itt tudsz venni európai oldal minden van bombashop .com van magyar menü is nézd meg :)
2013. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ennyi nem kell vele vacakolni, köszi az oldalt :)
2013. okt. 30. 22:14
 14/19 anonim válasza:
6%

Francnak kell petárdázni!

Szilveszterkor ki se lehet menni az utcára, mert olyan hangulata van, mint egy háborús övezetnek. Gazdák százai veszítik el kutyáikat, amelyek világgá mennek. Legjobban szeretem, akik az utcáról a villamosba bedobják!

Mi a jó a gyanútlan emberek ijesztgetésében?!

2013. okt. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 vyrob ***** válasza:
100%
nedudálj paraszt: egyet értek akik másokra villamosba dobálják azokat meg kell verni vagy megnevelni de szerintem nem gond a szilveszteri petárdázás mondjak érdekeset szomszédomnak elveszett a kutyálya szilveszterkor de már megkerült mert azt hitte tetszeni fog a kutyának a tüzijáték és lement vele megnézni.enyyi a véleményem amit mondasz inkább a sok felelőtlen gazdának köszönd pajtás :)
2013. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 vyrob ***** válasza:
és mindenhól európában szabad petárdázni csak itt nem szoval nem értem hogy itt miért kell ellene lenni amikor az európaiak dobálhatják egészévben csak nálunk van cirkusz :)
2013. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
kb ennyi :)
2013. nov. 5. 20:29
 18/19 anonim válasza:
Igen érdemesebb szilveszterkor venni petárdát mer akkor majdnem minden utcai árusnak van petárdája.
2013. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
szerintem is jó buli amúgy meg a tűzijátéktól nem fél a kutya csak a peterdától???? 1 éjszakára mindenki be tudja zárni a kutyáját. máshol fegyverekkel lövöldöznek az égbe ti emg egy kis petárdától vagytok kiakadva??
2013. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!