Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Anyukám kórházban dolgozik.

szilveszterkor pont éjjeli múszakban fog dolgozni. Olyan ütletem támadt, hogy mi is bemenjünk hozzá, hogy együtt töltsük az éjjelt.Egy ki pezsgővel meg sütivel.Nem nagy valami de együtt lenne.


Vélemény?

Előre köszi a vélaszokat!


2013. nov. 17. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyukádat utána azonnali hatállyal kis is rúgják majd. Ha az a cél, hogy ne legyen jövőre munkája akkor csináljátok meg.
2013. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kifejezetten rossz ötlet. Semmi keresnivalód nincs ott. koccintsatok, ha hazamegy munka után.
2013. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De megengedik hogy ott legyünk! Tavaly is apukám bent volt mert akkor anyukám Karácsonykor volt éjjeli múszakban
2013. nov. 17. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy kórházba ahol betegek, gyógyszerek vannak be lehet vinni alkoholt, és egy olyan ember aki ügyeltben van, dolgozik, igyon is.

Ha ez igaz, és én ott lennék beteg, én tuti beperelném anyádat..

2013. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Valami lány válasza:
Jah ez kicsit most FAIL, hagyd a betegeket pihenni egy korház az nem szórakozó hely
2013. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked ez új, de anyukád dolgozni jár oda.
2013. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
CSAKIS ALKOHOL NÉLKÜL!! Mert amúgy szerintem tök jó ötlet, feldobnátok vele anyut, de tényleg ne vigyetek pezsgőt, mert akkor oda az állása. Max egy kis süti meg üdítő, majd koccintotok másnap újév tiszteletére!
2013. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaj most vettem észre, hogy ideirtam a pezsgőt... arról szó sincs hogy vinnék olyat!!! Csak mást is irtam még és egy másik helyre kellett volna irjam...
2013. dec. 13. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!