Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szeretném meglepni a Párom s...

Szeretném meglepni a Párom s lefoglalni Szilveszterre valahol egy szállást. Ötletek?

Figyelt kérdés

Tehát csak arra az éjszakára gondoltam,hogy elmehetnénk valahová,de gondolom már most foglalni kell.Mondok egy példát,amit találtam és szimpatikus:

A Mátrában hirdetnek téliesített faházat,szánkózási meg éjszakai termálfürdőzési lehetőséggel a közelben.Na ezt például el tudnám képzelni:),de eddig ezt az egyet találtam.

Biztos ott "bénáztam" el a keresést,hogy kifejezetten "Szilveszteri szállás"-okra kerestem rá.Tuti,hogy van ezer féle lehetőség pedig az országban.Na meg picit ötlettelen is vagyok,mert nem szoktunk eljárni sehová.Pest megyeiek vagyunk,ez csak annyiban szempont,hogy azért az ország másik felébe talán nem kéne menni ezért.

Előre is köszönök minden javaslatot! Sziasztok!


2013. nov. 28. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát jó lenne belőni,hogy merre mennétek! :)

Aztán beírni a gugliba,hogy szállás ...ba! Biztos kidob jópárat. Viszont lehet,hogy a felkapottabb helyeken már nem lesz.

Mi baráti körrel minden évben elutazunk pár napra szilveszterkor, de már szeptemberben le szoktuk foglalni!

2013. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tavaly nem jött össze,idén korábban kezdem a keresést.:) Pláne,hogy most jöttünk haza a nyaralásból és kedvet kaptunk,tervezgettük már a következőt.Pedig azt mint látjátok tavaly is írtam,nem vagyunk eljárósak - illetve nem voltunk!:)

Szilveszter estére egy kellemes vacsit tervezek.Jó lenne olyan helyen ahol korlátlan étel italfogyasztás van és buli nem fontos hozzá.Lakoma után egy szép szoba és ennyi,de mindezt egy helyen.Őszintén szólva a jacuzzis szobákat nézegetem.De ez sem fontos mert ha összejön az elsejét különleges wellnessben töltjük.Eddig ennyi a tervem váza,de bármi ehhez kapcsolódó vagy ettől eltérő ötlet jöhet.Köszi!:)

2014. aug. 22. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!