Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Valakihez elmehetek szilveszte...

Valakihez elmehetek szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Nem iszom, nem dohányzom, nem szeretem a túl nagy társaságot, kedves vagyok, fizetem amit elfogyasztok és viszek egy kevés tűzijátékot is. Szeretném jól érezni magam és ha lány(ok) is lenné(nek). 23/F

2013. dec. 20. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez nagyon lehangoló. Mármint a koncepció. Remélem találsz társaságot!
2013. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem fogok. Ismerem már magam.
2013. dec. 20. 20:24
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
És mégis hogy a fenébe alakult így? 10 éves korod óta kómában feküdtél? Egyidősek vagyunk, én kb 3-4 külföldi buliba vagyok hivatalos (utazási költséget kellene fizetnem csak, bár az is leírható a szervezeti büdzsémből), itthon szintén, bár valószínűleg nyugis társasjátékozós sörözős estét csapunk barátokkal és barátnőkkel. Neked baráti kör? Évfolyamtársak? Munkatársak? Ha csak fele olyan kellemes a társaságod, mint ahogy itt sugallod, akkor nagyon furcsa ez az egész. Szerintem lehetetlen célt tűzöl ki azzal, hogy kis csoportos szilveszteri programot keresel, hiszen a nyílt dolgok tömegesek, a kiscsoportosak pedig baráti körökből épülnek fel, akik nem szilveszterkor fognak új embert befogadni.
2013. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csendes és népszerűtlen vagyok, nagyobb társaságokban képtelen vagyok felszabadulni és eddig szinte csak nagy társaságok vettek körül. Mára már senkivel sem tudok ismerkedni, évek óta próbálkozom. Baráti kör 0 (harmincpár ismerős Facebookon, abból kb. 30 azért jelölt mert már láttuk egyszer egymást), munkahelyem nincs. A hozzám hasonló magányos embereket keresem, elég csak egy jelentkező, akkor már egyikünk sem lesz egyedül. Igazából a szüleimmel lennék de már unom. Ők a tv én a gép előtt, éjfélkor pezsgőzés, tűzijáték, virslievés, aztán mindenki megy aludni.
2013. dec. 20. 22:19
 5/15 anonim válasza:
melyik városban élsz? én is hasonló cipőben járok.. (Y)
2013. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kecskemét mellett. Te merre laksz?
2013. dec. 21. 11:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Kár.:( Én budapesti vagyok. Tudtam volna segíteni.
2013. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az nem jelent semmit. Ha ezen az oldalon keresek, már tudom jól, hogy közelben lakó embert csak elvétve találok. Budapest jól megközelíthető.
2013. dec. 25. 18:15
 9/15 anonim válasza:
Hát én is ennyi idős vagyok, én is hasonló helyzetben, vannak évfolyamtársaim akikkel jóban vagyok az egyetemen, de nekik olyan baráti körük van, hogy rám már semmi szükségük :O ha nem írnék néha rájuk, vagy nem mennék oda beszélgetni velük egyáltalán nem hatná meg őket szerintem, bezzeg amikor jegyzet kell akkor nagyon "jófej" vagyok meg rendes, és amikor én megjegyzem egyik-másik születésnapját akkor megint nagyon kedves vagyok, csak épp fordítva le se szarják, hogy valamikor én is ünneplek ezt-azt. A nagyobb társasággal nem lenne bajom, ha ismerném a társaság 90%-át valamelyest. Idegenek között alapból feszült vagyok, ami ivással oldható, de akkor meg hajlamos vagyok túlpörögni, aztán meg azért néznek hülyének... Na mindegy. Én borsodi vagyok amúgy, szóval erről ennyit.
2013. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hát mi is csak ketten leszünk most haverommal, csak mi Szekszárdon. Szóval még jöhetnél, csak messze laksz. 20/f
2013. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!