Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszterkor szülővel otthon?

Szilveszterkor szülővel otthon?

Figyelt kérdés
Ez ciki? Kort és nemet is írjatok :)

2013. dec. 20. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem ciki csak unalmas. Tapasztalat. Mióta megszülettem mindig otthon töltöttem a szilvesztert. 23/F
2013. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Amig otthon laktam én is igy gondoltam de miota elköltöztem örülök ha velük lehetek persze buliban
2013. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem ciki. Bulizni nem kötelező. Ha nincs kedved bulizni, akkor otthon tv-zel a szülőkkel.Ennyi. Én már nem lakok otthon és most velük fogok szilveszterezni ami nekem többet ér, mint akármelyik buli.
2013. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez attól függ, hogy hány éves vagy.

Amúgy egyáltalán nem ciki, szerintem.

De ha teheted, akkor próbálj meg a barátaiddal szilveszterezni. Akár ha egy jó barátod van, akkor csak vele. :D

2013. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
ja, bocsi! :D 4.válaszoló voltam ÉS 17/L
2013. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%
Én 17 voltam, mikor először nem Szilvesztereztem otthon. Szerintem most pár évig a buli fog vonzani, aztán +35 felett már lehet újra a szülőkkel töltöm inkább! :)
2013. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki. Én eddig talán egy szilveszter kivételével mindet a szüleimmel töltöttem. Sajnos így alakult. Egyrészt nem is mindig volt olyan baráti társaságom, akik hívtak volna magukkal bulizni, másrészt itthon is voltak gondok, ami miatt kedvem sem lett volna szilveszterezni.

Most viszont nagy buli lesz. :)

18/L

2013. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!