Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszterkor a sokáig fent...

Szilveszterkor a sokáig fent maradásra gyakorlás?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar elálmosodom, de most megyek ilyen barátokhoz és szeretnék nagyon sokáig fent maradni. Hogyan tudnék erre úgymond készülni? Még van egy hetem, és h ha vannak tippjeitek megosztanátok velem?:) köszi

2013. dec. 21. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Főzz egy erős kávét, aludjál sokat, mielőtt elmész, illetve ha barátoknál vagy, kérhetsz tőlük is kávét. Ja, és engem a mulatós, tuctuc zene mindig felébreszt. :D
2013. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
zene, pia, társaság fenntart. esetleg próbálj meg egy kicsit átállni. mindig picit későb fekszel le, hogy másnap tovább tudja aludni, és így később is fekszel le. vagy ha hamar kell eredményt, 30.án lefekvés előtt ígyál meg egy kávét, majd mégegyet később. nem fogsz aludni egész este, viszont alszol délutánig, így 31én megin könnyű lesz fennmaradni :D
2013. dec. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ha haverokkal vagy, úgy se fogsz le fáradni :)
2013. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
December 30. éjszakás műszaknál nincs jobb javallat rá! :D
2013. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos, ha jó társaságban vagy, úgy sem fogsz elálmosodni.

Én is sokat szoktam aludni, meg szeretek is. Ráadásul hozzá vagyok szokva, hogy általában 10-fél 11 fele lefekszem, mert 5-kor szoktam kelni. De ha jó társaságba vagyok, jó a buli nem álmosodom el, és hajnalig simán bírom a bulit. :)


A múltkor úgy mentem el barátnőm szalagavatós bulijára, hogy egész héten 5-kor keltem minden nap, pénteken is. Ráadásul 8 órám volt, hazaértem délután 5 körül (más városba tanulok), kajáltam, elkészültem stb. és 8-kor mentem is a buliba. Fáradtan indultam el, de annyira jó volt a buli meg a társaság, hogy hajnali 3-ig simán bírtam, akkor kezdett meghalni a buli, meg a barátnőm is fáradt volt már, úgyhogy hazajöttünk.


Aludj előtte való este egy jót, szilveszter napján igyál egy kávét délután és kész. Jó társaságban úgysem alszol be. Egyébként azt nem javaslom, hogy a buliba kérj kávét, mert alkohollal keverve nem biztos, hogy jót tenne.. :D

2013. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Esztikee XDXD válasza:
Szerintem igyál vagy 2 energia italt meg egy kávét és olyan eszel mintha most keltél volna fel és fent tudsz maradni legalább hajnal 3-4 ig is
2013. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én személy szerint olvasok minden este éjfélig, ezzel edzem magam. Egy jó könyv megment, mindig, mindenhol!
2013. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Energiaital/kávé/alkohol.
2020. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!