Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ciki ha nem szilveszterezek a...

Ciki ha nem szilveszterezek a barátommal?

Figyelt kérdés
A barátom és és más-más helyre szeretnénk menni szilveszterkor. Ő házibuliba szeretne menni csakhogy oda én nem vágyok mivel van köztünk pár és korkülönbség és a barátai is idősebbek, ezért nem tartom valószínűnek hogy jól érezném magam. Én is házibuliba szeretnék menni az osztálytársaimmal a barátomnak ezzel ugyan az a baja mint nekem csak fordítva. Az én barátaim fiatalok hozzá. Hogy próbáljam ezt vele megbeszélni hogy nem szeretnék vele menni?

2013. dec. 22. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez lesz a baja a nagy korkülönbségnek...

Egyébként nyugodtan bulizhattok külön, csak utána ne legyen belőle féltékenységi hiszti egyik oldalról sem.

2013. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mi is külön szilveszterezünk a barátommal,de csak azért mert mi a barátnőimmel előbb lefoglaltuk a helyet ahova menni akarunk ő viszont nem akar szórakozóhelyre menni...tavaly együtt voltunk házibuliba de viszont ott az én barátaim nem voltak ott :S

meg lehet beszélni,ha nem vagytok olyanok hogy minden percben keresitek egymást , mert úgy nincs értelme külön lenni és nem éreznétek magatokat jól..:)

ha szeretitek egymás akkor ugyse történik semmi ami miatt aggódni kéne :)

másnap találkoztok és elmeséltek egymásnak mindent...:D

2013. dec. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!