Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti mit választanátok? Barátnőv...

Ti mit választanátok? Barátnővel szilveszterezés vagy haverokkal?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy a szilveszter a haveroké, de szeretném látni a ti véleményeteket is.
2013. dec. 23. 12:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy haverokkal egy házibuli lenne, Barátnővel meg egy kis hangulatos kocsma :D
2013. dec. 23. 12:25
 2/8 anonim ***** válasza:
A haverokhoz miért nem viheted el a barátnődet?
2013. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam, de ezt nem lehet, a körülmények nem olyanok, egyszerűen nem lehet megoldani
2013. dec. 23. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:
A Szilveszter a világ legszánalmasabb, legjobban erőltetett, legszarabb estéje. Évek óta nem járok sehova, előtte való napon, vagy 29.-én mindig elmegyünk és csapunk egy ordas bulit (akkor még vannak jók), aztán Szilveszter estéjén lesz ami lesz. Ilyen megközelítésből én biztosan a barátnőt választanám, a haverokkal úgy is borítékolható hogy mi lesz: erőltetett jókedv és ivászat, bebaszás és egy szar buli.
2013. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
barátnő..
2013. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnővel.. de inkább szobára vinném mint egy kocsmába...
2013. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tehetném, én is inkább a párommal tölteném a szilvesztert, mert gyerekkorom óta ki nem állhatom, idegesít a "kötelező jól érezni magad!" hangulata. Sosem érzem őszintének az emberek jókedvét, az egész annyira erőltetett. Aki piálni és bulizni szeret, annak ez is csak egy ürügy rá, hogy megtegye. Nem azzal van a baj, ha valaki jól érzi magát, de azért lerészegedni meg fújni egész éjjel a trombitát, mert másnaptól egy új évet írunk? Számomra nevetséges!

De mivel a páromat egy egész baráti körrel együtt "kaptam" mikor megismertem, nem megoldott, hogy külön ünnepeljünk. Náluk gyerekkoruk óta úgy telik a szilveszter, hogy egyikük lakásán hatalmas buli van. Részben persze jó, de amikor az egész átmegy egy erőltetett ivászatba, az már zavaró.

2013. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem személy szerint borzasztóan rosszul esne, ha a barátom helyettem a haverjaival töltené az év utolsó napját. A helyedben én azt csinálnám, hogy 30. elő szilveszter a haverokkal és 31. a barátnővel
2013. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!