Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti mennyit költötök tűzijátékra?

Jackson666 kérdése:

Ti mennyit költötök tűzijátékra?

Figyelt kérdés
Ti szilveszterkor mennyit költötök vagy költöttetek tűzijátékra és mit vagy miket vesztek?szoktátok rá sajnálni a pénzt ?
2013. dec. 28. 15:12
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
65%
5-6 ezret, régen bombát vettünk, de ugye betiltották így maradt a telep... Egy évben egyszer nem sajnálom rá, de inkább piára költöm az legalább meglátszik :D
2013. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
semennyit!
2013. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
6-800 sikolyt szoktam mindig meg olyan kb 50 nagyobb rakétát pár száz petárdával.
2013. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
én most 15 ezret költöttem.20 vegyes kaliberű rakéta és egy nagy kaliberű 10 lövéses telep
2013. dec. 28. 16:56
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
2-3 ezret szoktam.
2013. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Én maximum 15000 és legalább 2000ft-ot költök rá.Most nagyon jó lesz a szilveszterünk,haverokkal a falunk végén lévő tanyán leszünk,mindenki aki ma itthon volt(4 fő) vett 10 csomag sikolyt, egy csomag 12-darabot tartalmaz ami összesen (480 db), van 400 db petárdánk,én vettem egy római gyertyát (hatdurranós) meg még 2 katyusát meg egy haverom 4-et.Van még 4 palack sósavunk (a legerősebb) és van egy tekercs alufóliánk,ezek vegyítve és palackba zárva nagyon nagyot robbannak és ha ez nem lenne elég akkor bedobjuk a tűzbe,itt a hidrogéngáz megteszi a hatását.Van még pár kiürült palackunk most parfümös dobozokra meg ilyesmikre gondolok (ezeket be a tűzbe) meg van még méhecskénk meg ufonk.Tavaly nagy telepet meg ilyesmiket használtunk,de nem kell,meg ugye még lesznek a többiek is,kitudja hogy ők még mit fognak hozni.Egyébként ma már ellőttünk 72 db sikolyt (egy valaki három zacskót,a többiek egy zacskót.)Azt szoktuk még csinálni hogy a disznóölő patront feltesszük a megtöltött légpuska végére, és kilőjük (elég nagy a hangja.) Ezek már a kreativitás szülöttei :D Én meg ajánlanám hogy törj le egy felmosóvéget vagy szerezz valami rudat és esetleg hegessz vagy olvassz rá célzót és fogantyút.A végébe bele a sikoly meggyújtva és még célozni is lehet vele (meg garantáltan kilövi)
2013. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Semennyit. Fölöslegesnek tartom. Nincs is sok pénzem, meg kell másra is, egyébként pedig a városi tűzijáték elég nekem, az nagyon klassz szokott lenni. :)
2013. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
én nekem van most 38 db nagy rakétám meg egy telep 10 mega robbanással több mint huszezrembe volt
2013. dec. 29. 11:02
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
án 12 ezret költöttem idén , aldinál mega pack és top speed pack , plusz tesconál egy-két apróság:) egyébként a rakétának az alján azt a piros műanyagot kell meggyújtani? (vagyis ami abba van benne port) mivel kanóc nincs rajta
2013. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
azt ami a rakéta alján van kupak le kell szedni mert annak csak az a funkciója hogy védje a gyujtózsinórt
2013. dec. 29. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!