Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol veszed? És mennyit költesz...

Hol veszed? És mennyit költesz idén tűzijátékra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 01:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Eddig minden évben vettem, 5-10 ezer forint értékben, de most megfogadtam, hogy nem veszek. Úgy is csak elfüstöl az a pénz, inkább elköltöm valami hasznosabb dologra.
2011. dec. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
idén 25450 ft költöttem eddig tüzijátékra!de még fogok venni!
2011. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10 ezer FT,Szlovákia
2011. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:D szlovákiai lidlnél olcsóbb a tűzijáték ? nincs véletlen egy újságod amit be tudnál scanelni ? hogy ott mi mennyi ?

én eddig 9705ft de még kell

2011. dec. 29. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
én kb. 7 ezret költöttem eddig
2011. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bár ez nem a mostani szilveszter volt, de tavaly 30 ezerbe volt amit összevissza vettem.Egyénenként változik, de ennyi szerintem meg simán kell, mert ha már belefogsz akkor legyen is valami...Idén nem tudom fogok e venni, mert ha belekezdek a vásárolgatásba akkor nem állok meg csekély összegeknél.Ezért kerültem is a napokban a tűzijáték vevő pontokat:D
2011. dec. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
(Ha azt nézzük igaz hogy pár perc alatt el durrannak a tízezrek, de másrészt meg egy évben egyszer van ilyen, és ha meg teheti az ember és kedve van miért ne...aki akarja élje ki magát amíg lehetséges:))
2011. dec. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!