Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Aludjam át a Szilvesztert?

Aludjam át a Szilvesztert?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és eddig mindig otthon töltöttem a Szilvesztert a szüleimmel. Bulizni még senki nem hívott sehova, itthon ülni és nézni megint az unalmas szilveszteri tv műsort meg már elegem van. Nincs is kedvem fennmaradni mert úgyis csak arra gondolnék hogy másoknak mennyivel jobb, én meg nem csinálok semmit. Szerintetek vonuljak be a szobámba és nézzek filmeket és aludjam át az egészet?

2013. dec. 28. 16:26
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem keresd fel a barataid mer nem feltetlen varni kell hogy valaki rlhivjon hanem cselekedni es jolerezni magad:) most bulizd ki magad ne majd akkor akarj amikor gyerekeid vannak mar :D
2013. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Aludd át vagy nézz tévét, vagy csinálj bármit amit amúgy otthon más napokon szoktál este. Az emberek többsége is otthon van, tévét néz. Csak az utca a bulizós, petárdás kisebbségtől hangos. Szóval ne érezd magad ez miatt kellemetlenül!!
2013. dec. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pedig nagyon is kellemetlenül érzem magam, úgyhogy az lesz amit a 2. írt, úgy teszek mintha nem is lenne
2013. dec. 29. 10:48
 4/4 anonim válasza:
Ezt egy kicsit későn írom..,de a következő újévedet szerintem próbáld úgy eltőlteni hogy: ne várd hogy mások hívjanak el,hanem próbálj te egy bulit alkotni a legjobb barátaiddal otthon,hülyéskedtek,filmeztek, szerintem ez sokkal többet megér mint egy nagy számból álló buli.. Szóval remélem jó ötletet adtam.
2014. jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!