Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van más is itt, akit nem...

Van más is itt, akit nem hívtak sehova szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Mit csináltok? nem zavar?
2013. dec. 28. 17:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nem hívtak, de attól még megyek valamerre, ilyen egyszerű ez. :D
2013. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Engem sem hívtak még, de majd megoldom...:-D
2013. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem hívtak. Mondták, hogy menjek be dolgozni. :)
2013. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
van, és de, zavar
2013. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem sem hívtak sehova és rosszul esik. Én próbáltam volna egy-két barátomat áthívni, de elkéstem, mert már mindenkinek megvan a maga programja, csak nekem nem.
2013. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát, én inkább dolgoznék, mint hogy itt unjam magam, utánna meg mikor kezdünk hallgatni, hogy jajj milyen jó volt jajj jajj, én meg 'ja csak otthon tv-ztem, gépeztem..'stb..:S
2013. dec. 28. 20:16
 7/12 anonim válasza:
100%

Ismerős helyzet. :( Csak három közelebbi barátnőm van, az egyikük minden évben dolgozik szilveszterkor, a másik elutazott a pasijával. A harmadikat kérdeztem 3 hete, hogy nincs-e kedve valamit csinálni, akkor azt mondta, még nem tudja, mert másnap dolgozni fog. Erre kiderült, hogy mégsem kell mennie, ennek örömére meghívtak magukhoz a férjével egy házaspárt. Miután így elszólta magát, persze hívott engem is, de nem fogadtam el.


Elég szívás, mert amíg egyetemre jártam, mindig volt kivel bulizni, de az ottani társaság szétszóródott, nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. Ráadásul tök ciki, mert a családból mindenkinek van valami minimális programja, a 14 éves húgom a barátnőivel lesz, a nevelőapám céges buliba megy, anyu meg egy barátnőjével szervezett programot, de ő legalább csak délutánra, este már itthon lesz.


Szóval így 25 évesen úgy érezhetem magam, mint egy magányos, 80 éves nénike. És még macskám sincs :(

2013. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen van . Nem csinálok semmit, hisz nem tok vele mit csinálni. Majd itthon tévézgetek vagy gépezek. Ja és de nagyon zavar.
2013. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ez a macskás tetszik:D

én meg 19 éves vagyok, szal azért megint más mint a te helyzeted..:D

2013. dec. 29. 23:21
 10/12 anonim válasza:
100%

engem sem hívtak :/

próbáltam rá venni pár haveromat,hogy csináljunk valamit,de reménytelen.(tudtommal ők is otthon lesznek)

16/F

2013. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!