Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Egyedül szilveszterezel?

Egyedül szilveszterezel?

Figyelt kérdés

Úgy jártál, mint én, akinek barátai a párjukkal töltik az év utcsó napját, vagy épp a határszélen laknak és nincs pénzük feljönni Pestre bulizni?


Ha van kedved egy különleges bulihoz, ahol Japán-Koreai tánczenéket fognak adni, írj, és szórakozzunk együtt! :)


23L



2013. dec. 30. 03:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyedül biztos, hogy nem, legrosszabb esetben is a szüleimmel töltöm a szilvesztert. Még minden bizonytalan. Legjobb barátnőmékkel töltöttem volna a szilvesztert, de ebben is volt elég kavarás, mert végül tök más helyet foglaltak, mint beszéltük, ráadásul engem figyelembe se vettek (nem igazán ismer még az a társaság), aztán közben barátnőmék szakítottak, szóval már végképp nem tudom, mi lesz. Nem szeretném magára hagyni a barátnőmet, szóval szerintem vele leszek holnap. Ha lesz kedve bulizunk, ha nem, akkor csak beszélgetünk, lelkizünk. :)
2013. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lutaker válasza:
Zegi lány nincs itt aki nem szeretne egyedül lenni szilveszterkor?
2013. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a skizofrén látomásaimmal töltöm a szilvesztert.
2013. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajna én is egyedűl maradtam zegen szilveszterre.. 17F
2013. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy egyedül vagy vagy sem? Ha ott a wow? :D
2013. dec. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!