Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van itt olyan, akinek nincs...

Van itt olyan, akinek nincs szilveszteri hangulata és csak otthon nyugiban szeretné tölteni az új évet?

Figyelt kérdés

Valahogy unom már a szilveszteri bulikat, már olyan erőltetettek. Idén legszívesebben itthon maradnék bármi felhajtás nélkül.


Ti hogy vagytok ezzel? Mit csináltok Szilveszterkor?


2013. dec. 30. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Elegem van ebből egész hajcihőből. Miért kell kötelezően bulizni, meg inni, meg jól érezni magam szilveszterkor? Lehet, hogy én vagyok máshogy kódolva, de egy szilveszterem sem volt még, amikor igazán jó, bulizós kedvem lett volna.


Idén sem bulizok, bár úgy volt, hogy idén kivételesen szórakozóhelyre megyek, de végül lefújtuk barátnőmmel. A legjobb barátnőmhöz megyek át, neki sincs bulizós kedve, ráadásul szakítottak a barátjával, úgyhogy kivan borulva eléggé. Szóval csak filmezős, beszélgetős este lesz. Az utóbbi időben úgy is keveset tudtunk találkozni úgy, hogy egyikünk sem rohant, így aztán jó lesz végre nyugodtan beszélgetni. Most lesz erre időnk. :)

2013. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jól hangzik! ?) Jó szórakozást nektek és Boldog Új évet!
2013. dec. 30. 16:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Én párommal szeretném itthon kettesben tölteni. Elvileg a barátaival szórakoznánk, akiket persze kedvelek, csak most semmi kedvem nincs szórakozni. Ez még ma este kiderül, hogy egyáltalán hívtak-e minket. Persze páromnak mondtam, hogy én inkább itthon szeretném tölteni, ami neki is tetszett. Majd még kialakul... :)
2013. dec. 30. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!