Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » 15 eves vagyok es szilveszterr...

15 eves vagyok es szilveszterre a Redcoltba mennenk Kecskemetre be lehet jutni hamis szemelyivel? Mert csak 16-tol engedelyezett?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kössz hogy szóltál, akkor jobban oda fogunk figyelni.
2013. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Tekintettel a kérdésre és a problémára, amit felvet, a biztonsági őreink dec 31-én este személyi- és diákigazolványt is kérnek a kiskorú vendégektől.


Üdvözlettel: Redcolt vezetőség.

2013. dec. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
15 évesen mégis mit akarsz!Úgy látom most beszoptad bocs a kifejezésért! Kicsit kemény dolognak tartom hogy ilyen kis csírák hova fajúlnak. Mi lessz itt pár év múla,belesem merek gondolni. Egyébként minden tiszteletem a red Colt-nak,szeretk nálatok bulizni!
2014. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gráner andrás válasza:
A korhatárhoz kötött programokat mindég ellenőrizni kellene, nem csak akkor, ha napvilágra kerül egy egy elszólás! Tehát elsősorban a szervezők és a felügyelet a felelős a rend fent tartásáért! Csak az anyagi haszon megszerzése érdekében felelőtlenek, elkelne egy kis razia és ha bukik a szervezés és a felügyelet, meg kellene szüntet a működését!! Akkor a többiek már jobban odafigyelnének!!! 15 éve, az anyja cipője még nagy, de az apja ....... már kicsi???? Főleg, ha lányokról van szó! A fiúk meg nem akarnak lemaradni a haveri csábításról!!! TENGERPICI
2014. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem. A személyazonosító okmánnyal történő visszaélés *bűncselekmény*.
2014. jan. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#3 azért, mert pl. 2 hónap múlva lesz 16 és nem mehet még be de be akar jutni, még nem 1 ovis kisbaba! gondolom nagymenőnek hiszed magad mert tegnap lettél 18.
2014. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó. még 16 évesen is gyerek, semmi dolga szórakozóhelyen.
2014. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!