Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miket lehet "játszani" szilves...

Bogii22 kérdése:

Miket lehet "játszani" szilveszterkor?

Figyelt kérdés
16 évés lányok
2013. dec. 30. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Felelsz vagy mersz, valamilyen jó társasjáték.

Amit idén ismertem meg és nagyon tetszik nekem, az olyan játék, amihez papírra és tollra van szükség. Az a lényeg, hogy egy kisebb papírra mindenki felír 1-1 ismert nevet. Valamilyen módom meghatározzátok, hogy milyen irányba és mennyivel adjátok tovább a papírotokat pl. dobókockával dobtok, vagy valaki bekiált egy számot stb. Aztán amikor mindenkinél másnak a papírja van, a homlokotokra ragasztjátok. Ezt mi más eszközök híján úgy játszottuk nyáron, hogy benyálaztuk a papír másik oldalát és a homlokunkra ragasztottuk. Az a lényeg, hogy te nem tudod, mi van a papíron, amit a homlokodra ragasztottál, de a többiek látják. A játék idejére ennek a személynek a bőrébe bújtál és kérdéseket kell feltenned, amiből kitalálod, hogy ki vagy.


Nagyon vicces, nevetős játék, szilveszterre szerintem nagyon jó választás lehet!

2013. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!