Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért éppen engem hívott,...

Miért éppen engem hívott, lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Egyik 4.-es barátommal elmentem sörözni egyszer és elhozta a legjobb haverját, akit én nagyon szimpatikus kedves helyes srácnak tartok. (18 éves) Aztán elkezdtünk beszélgetni és elég hasonló az ízlésünk. És most elhívott magával szilveszterezni meg a 4.-es barátommal egy házibuliba. És én nagyon örülök ennek hogy engem hívott, de az okát nem értem mert összesen egyszer találkoztunk, rengeteg barátja van bárkit hívhatott volna. És(nem tudom ez mennyire zárja ki, de) nem hiszem hogy érdekelném, mert én 15 vagyok. Barátként hívott, vagy lehet hogy tetszem neki?

2013. dec. 30. 23:20
 1/6 anonim válasza:
76%
Valószínűleg egy dolog jár a fejében, hogy jól megb*sszon, már bocsánat. Ergo ha szigorúan a kérdésre akarok válaszolni, igen, lehet belőle valami, akár gyerek is. 65/N
2013. dec. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Mert a baráti körében új pipi vagy, akit közülük még senki sem dugott meg. Majd most!

Darab, darab.

2013. dec. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenbe belelátni a rosszat. :)

Majd kiderül, adj időt a srácnak. Egyébként pedig menj el a bulira, ha van kedved (bár úgy érzem, van kedved), s majd kiderül. Ha másra nem arra, mindenképp jó lehet, hogy új embereket ismerj meg, új barátokra lelj.

Nem kell sokat inni, főleg 15 évesen, így ha netán a fiúnak tényleg olyan jellegű szándékai lennének, mint amit előttem említettek, akkor is tiszta fejjel gondolkodva nemet tudsz mondani.

2013. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen csak tetszel neki és szeretne megismerni.


Ha a szüleid engednek és van kedved menj el. 15 évesen már szerintem vagy annyira érett, hogy tudd nem kell a sárga földig leinnod magadat. Telefon legyen nálad, hogy ha esetleg hazamennél fel tud hívni a szüleidet.


Jó szórakozást

2013. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem fogom leinni magam. Tudom hol a határ.Vagyis nála is tudom. Biztos hogy nem fekszem le vele meg hasonló dolgokat nem hagyok. Alapvetően rendes gyerek vagyok telefon mindig van nálam anyukám meg persze elengedett... na akkor majd meglátom (amúgy ennél amit az első két válaszoló írt sokkal értelmesebb emberről van szó. ha nem így lenne nyilván nem lennék érte oda)
2013. dec. 31. 18:22
 6/6 anonim válasza:
Ha értelmes a gyerek, akkor udvariasságból hívott el, mert a barátod legjobb haverja és ha őt elhívta akkor már téged is. Minél több az ember annál jobb.
2013. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!