Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Milyen elfoglaltságot ajánlaná...

Milyen elfoglaltságot ajánlanátok egy baráti ünnepelésre?

Figyelt kérdés
Négy barátnőmet hívtam meg, közülük csak ketten ismerik egymást. 16 éves korosztályról (lány) van szó, és én leszek a házigazda. Mit lehetne csinálni így együtt? Már van pár ötletem, de félek,h sok olyan pillanat lesz amikor unatkoznak.Remélem, h nem lesz, de azért izgulok. Adnátok ötleteket? Esetleg vmi jó játék, társasjáték stb. Válaszokat előre is köszönöm :) Boldog Újévet Mindenkinek! :)
2013. dec. 31. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hallgassatok zenét, karaokeezzatok, csináljatok egymásnak frizurát, sminket.

Játék: az activity szerintem tök jó lehet, felelsz vagy mersz, de kártyázhattok is. Ha van monopolytok az is jó játék.


Egy nagyon egyszerű, vicces játék, amihez csak papír és toll kell. Mindenki fog egy darab papírt és felír rá egy ismert ember nevét. Valamilyen módon meghatározzátok, hogy milyen irányba és mennyivel adjátok tovább a papírt (pl. dobókockával dobtok, vagy csak mindenki mond egy számot és irányt). Amikor körbeadjátok a papírt, benyálazzátok és felrakjátok a homlokotokra. A játék idejére ennek az embernek a bőrébe bújtok, amit ugye ti sosem tudtok, mert nem nézhetitek meg, de a többiek látják, hogy mi van a homlokotokra ragasztva. Kérdezgetni kell magadról, és ezek alapján kell kitalálni, hogy ki vagy a játékban éppen. Nagyon vicces játék, mi nyaralás alatt játszottuk. :)

2013. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!