Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak szerintem hülyeség az...

Csak szerintem hülyeség az újévi fogadalom?

Figyelt kérdés
nagy részükből úgy se lesz semmi, ez olyan mint a majd holnap megcsinálom, de nem fogja. Meg ha az ember nagyon akar valamit azt bármikor meg tudja csinálni, nem kell hozzá fogadalom.
2014. jan. 1. 11:48
 1/7 anonim válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy hülyeség, persze van olyan aki megtartja, de rengetegen nem. Pl.: Leszokok a cigarettáról, rengetegen nem tartják be. Az újévi fogadalmaknak, szerintem nincs semmi értelme. De az egész újévnek se, elkezdődött egy új év, na és?:) Az emberekkel akikkel nem vagy jóban, ugyanúgy jóban leszel, akit szeretsz ugyanúgy szereted, a munkahelyed nem változott (jó esetben :D ). Az élet megy tovább csak elkezdődött egy újabb év.
2014. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a kedvencem mikor az új év első 2 hetébe tele vannak a konditermek, a 3. hét után meg kiürülnek
2014. jan. 1. 11:59
 3/7 anonim válasza:
A konditermek nem a fogadalmak miatt vannak tele, hanem a kajálásokat le kell dolgozni. :D
2014. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem nagyobb hülyeség, mint itt ezt megkérdezni :D:D amúgy igazad van.
2014. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már önmagában az szánalmas egy emberre nézve, ha fogadkoznia kell, és a fogadalom betartásához ezt szilveszterkor kell megtennie. Ez gyengeség jele, és nevetséges, nem az illető annyira beleszokott ebbe az állapotba, hogy fel se tűnik neki.


Én az év folyamán bármikor képes vagyok döntést hozni arra, hogy valamit máshogy fogok tenni, vagy épp nem teszek. Ennyi. Mástól sem várok el kevesebbet, mint önmagamtól.


Ámen. :P :)

2014. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Az újévi fogadalmak arra valók, hogy ne tartsuk be azokat.
2014. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!