Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Üdv! Mondjatok véleményt:...

Üdv! Mondjatok véleményt: vajon miért nem szeretek bulizni, illetve, hogy hogyan csinálhatnék magamnak kedvet hozzá?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a kisszámú kivételtől eltekintve szinte az összes buliban, hegyipartin, meg minden ilyen helyen alig bírok megmaradni. Ki nem állhatom őket, és már a nap elején csak arra gondolok, hogy este megint hová kell menni. A barátom szeret ilyen helyekre menni, meg fontosan a barátok meg blabla, és én is ugye vele szoktam menni, de alig várom mindig, hogy vége legyen. Ha viszont nem megyek vele, akkor meg úgysem tudok aludni.

De én nem tartom viccesnek azt, amikor a részeg gyerek össze-vissza ugrál tánc helyett, meg ordít, aztán a végén meg csak dülöngél, azt se tudja, mit beszél...nem tudok ilyenkor nevetni ezeken, pedig mindenki ezt tartja viccesnek.

Miért nem szeretem én ezeket? Hogy tudnám jól érezni magam? Az alkohol kilőve, mert ha a hangulatom szar, akkor az sem segít. Nem tudom mit csináljak...hogy szeressek bulizni???


2014. jan. 2. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem muszáj szeretni, én se szeretem, ezért nem is megyek
2014. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kellene megerőszakolnod saját személyiségedet ? Feltehetőleg nagyon eltérőek vagytok a partnereddel más tekintetben is. Talán csak nem az az egyetlen dolog tart össze Benneteket, ami ugyan lehet fontos, de semmiképpen nem elsőrendű szempont a partner választásnál ??
2014. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kellene szeretni? Én is irtózom a buliktól. Barátokkal romkocsmázni, extrém sportolni, társasozni, túrázni járok, nem bebaszva topogni a tömegben. Néha külföldön rávesznek egy-egy bulira helyi ismerőseim, és csak hogy elmondhassam, hogy voltam holland, londoni, berlini bulikban, néha ok, de ott sem azért, mert élvezem.
2014. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz ha nem szereted? Ne menj és kész. Én elmúltam harminc de még mindig hidegrázásom van a buliktól mert nem szeretek sem táncolni, sem inni, alkoholt sem iszom, a hangos zenétől meg beszélhetni sem lehet, szóval nem lenne értelme.
2014. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!