Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mire kell szilveszterre...

Mire kell szilveszterre szamitanom? (milyen tanácsokkal latnatok el szilveszterre? ) 14/L

Figyelt kérdés

Milyen ruhát vegyék fel? Milyen programok lennének? Milyen alkohol? Mit vigyék ajándékba? Ottalvas?

14L vagyok 9 én lennénk 4 lány es 5 fiú...

Képek a ruhahoz nyugottan...

Tippek akár itt akár privatban :)

Meg minden amit úgy gondoltok h ide tartozik

Köszi a segítséget! :)



2014. dec. 8. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ruhának vegyél fel vmi csillogósat, elvégre Szilveszter=buli buli jelképe a csillogás. Alkohol nem muszáj, legyen gyerek pezsgő, az a tuti, esetleg citromos sör 1%-os. Ajándéknak vmi őrültet, mert azt jelképezi a Szilveszter, h vminek vége van pl. malacpersely, buborékozó kő, ha vízbe teszed, eseetleg vmi társasjátékot vihetsz, mert az se árt, ha van nekik. Ottalvást kérded, h tanácsos e? Nos igen, ha 22:00-kor kezdődik cca a buli. Javasolnám, hogy ha van vkinek petárda és profi (csak akkor) Az is egy jó program. Remélem jót mulattok :) 14/L
2014. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Citromos sör= vérmérgezés. Inkább igyál meg egy rendes házi pálinkát 5cl. Jobb mint a citromos sör (ha mégis ezt iszod akkor inkább ne alkoholmenteset). Nem azt mondom nem kell berúgni de inkább egy házi pálesz vagy pár fröccs vodka mint citromos sör.
2014. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ui 14|f
2014. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
te hülye vagy 2.? Komolyan 14 éves lánynak azt tanácsolod h rúgjon be? Férfiak -_- A citromos sör nem vérmérgezés, csak a férfiak nem szeretik.
2014. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Leül egyes.

Azt írtam,"nem azt mondom nem kell berúgni." Egy felestől még senki nem rúgott be. Igen inkább igyon valami normális alkoholos italt mint ilyen 1%os citromos sört. De írtam ,ha azt is iszik ne ilyen alkoholmenteset. Ha hiszed ha nem én is iszok olyat társaságnan , de csak ,ha utána vezetek.

2014. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
vezetsz 14 évesen, gratulálok.
2014. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Hallottál már a 14 éves kortól kapható vezetői engedélyről amivel vezethetsz kismotort? Ja nekem azom van.

Gratulálok! 😘

2014. dec. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Képzeld nem tudtam, mert nálunk nincsen ilyesmi. Bocsánat,ha tudatlan vagyok. Te nagyokos, mikor leszel 15? tudod akk mik vannak...
2014. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovesdi.akos válasza:
83%

A ruhához nem tudok hozzá szólni. Az 1. számú program valószínűleg az ivás lesz a második meg a petárdázás. eddig ezekkel nincs is baj, de itt térnék vissza a ruhára. Ilyenkor hazafelé jövet szoktam találkozni gyönyörű teremtésekkel akiknek már mind1, hogy milyen a ruhájuk, mert össze okádták kétszer meg végig kúsztak benne a fél falunk.

Én momentán utálom a vodkát, de mégis ajánlanám.

indokaim: tömény pia, sokan szeretik, a srácok ihatják magába a lányok meg naranccsal.

Ajándékot szerintem nem kell vinni, végül is nem születésnap, meg nem is karácsony.

Hát magamból kiindulva nem biztos, hogy jó sülne ki belőle, de ez a társaságtól függ.

Remélem segítettem!

19/F

2014. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ruhákhoz nem nagyon értek... :D de szerintem pezsgőt vihetsz...és nagyon alacsony alkohol "foka" legyen...nem akarsz szerintem te berúgni... és szerintem 14 évesen ne... jó egy nagyon kis pezsgőtől bajod nem lesz....de ezt is csak azért írtam mert a szilveszter egyik jelképe, de tényleg inkább gyerek pezsgő :) mondjuk ha valaki fiatalkorában otthon egyedül berúg...az egy nagyon nagy jelentőséggel járó dolog lehet...nekem anyum megengedte, hogy igyak, hát elsejét végighánytam... de ezt is 16 évesen (nem voltam nagy...) de saját tapasztalatból mondom, hogy baromira nem éri meg berúgni, időveszteség, és ha társaságba vagy bajok is lehetnek belőle...én is azért csináltam, hogy megtanuljam, hogy rossz, tudtam, hogy ez lesz, meg is tanultam mert nem számítottam rá hogy ennyire ki leszek. Tényleg piát ne :( csak nagyon de nagyon de nagyon kevés gyenge pezsgőt...
2014. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!