Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit tudtok tanácsolni? Társasá...

Mit tudtok tanácsolni? Társaság szilveszterre.24/F

Figyelt kérdés
Tudom, messze van még, mindjárt érthető lesz. Mindig a szülők körében töltöm, de pár éve változtatni szeretnék rajta, unalmas a szülőkkel. (Én a saját szobámban interneteznek, ők a sajátjukban tv-t néznek, éjfélkor kis tűzijáték, virsli, aztán alvás). Szeretném ezt feldobni, de a legutóbb is volt rá másfél-két hónapom, mégsem sikerült egy embert találnom aki eljönne hozzám, vagy akihez (akikhez) elmehetnék. Ebből lehet gondolni, nincsenek barátaim, ismerősöm sem sok van, nincs kinek szólni. Nem tudok ismerkedni. Nagy bulik nem érdekelnek, maximum 2-4 személy, azok is inkább lányok. Fél év van még szilveszterig, két hónap nem volt elég, ennyi idő márcsak elég lesz társaságot találnom. Hogyan tegyem?

2014. júl. 14. 19:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Azok is inkább lányok. Persze hogyne, rögtön gruppen nem? :D
2014. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Miért kell mindenkinek egyből rosszra gondolnia? Miért?
2014. júl. 14. 20:43
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Ismerkedj, ismerkedj, szerezz barátokat, és megoldódik a szilvesztered.
2014. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
"Nem tudok ismerkedni." Tényleg. Képtelen vagyok a neten kívül bárhol ismerkedést kezdeményezni, nem tudom hogyan kell. A neten sem megy, mert az egy dolog, hogy valakire könnyen ráírok, de a beszélgetést már nem tudom életben tartani.
2014. júl. 14. 23:44
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Ird ki a facedre, ott gondolom vannak ismerõseid.Ne aggódj lesznek jelentkezõk.
2014. júl. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Jelenleg 35 ismerősöm van. Ha kiírom, hogy kinek lenne kedve velem találkozni, senki sem ír rám. Többször próbáltam. Szilveszterkor miért lenne ez máshogy? Csak egy egyszerű jégkorcsolyázáshoz is kerestem ott társat, senki sem írt aki valóban eljött volna. Két hónap múlva végül itt találtam egy nálam 8 évvel fiatalabb lányt aki eljött velem.
2014. júl. 15. 00:55
 7/23 anonim válasza:
74%
Próbálj olyan helyekre elmenni ahol sok ember van pl.szórakozó helyek.Vagy spontán ismerkedj..nem olyan nehéz az "érzsből" jön azt nem nagyon lehet megtanulni.
2014. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Szórakozó helyekre nem járok, nem is szeretnék, meg nem is tudnék. Azelőtt elmegy az utolsó buszom, mielőtt egyátalán elkezdődne a buli.

Nekem nem jön érzésből, ez a baj.

2014. júl. 15. 12:29
 9/23 anonim válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Gyakorlatilag 19 éves korom óta egyedül vagy szülőkkel tartom a szilvesztert, amikor persze hogy a legjobban előtör a magány és mindenféle depressziós gondolat. Mindig elterveztem, hogy jövőre nem így lesz, de eddig nagyon nincs más kilátás. Jövőre leszek 26 éves, de a nyaramat is a 4 fal között töltöm, vagy munkahelyen, mert olyan szinten nincs egy ember körülöttem, hogy legalább hétvégén eljárjunk valahova. Bár az is igaz, hogy inkább egy barátnő kellene, a barátokban eddig csak csalódtam.
2014. júl. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem tudsz neten kívül sehol ismerkedni akkor szedd fel a seggedet a gép elől és mennyél le a térre csajozni. Hívd el egy fagyira és kérd el a számát.
2014. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!