Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » S. O. S. Segítség! Szilveszter...

S. O. S. Segítség! Szilveszterre bulit szervezek de nem tudom honnan szerezzek zenét. Aki már szerevezett házibulit, valamilyen tanács? (Lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Bocsi nincs hosszú ö,ü, külföldröl írok.

Nos kezdem az elején.

Mivel külföldön lakunk, évente 4x, minden nagyobb iskolaszünetben megyünk haza. Ennek az lett a következménye, hogy anyuék a Magyarországi otthonunkba lemondtak minden elöfizetést (TV, Internet...)

Szilveszterre rendezek egy házibulit, de még soha nem tartottam és fogalmam sincs, zenét hogy varázsoljak... :D

Ismétlem, nincs internet, semmi. Plusz lett volna egy CD vagy lemezlejátszó (nem tudom hogy hívják)két nagy hangfallal, de közölte anya, hogy elszakadt a vezeték és nem müködik :( CD+LapTop lehetne megoldás, de nem tudom hogy az elég hangos lenne-e két kisebb hangfallal.

A másik probléma maga a zene. Kb. 11-12 órányi zenét kéne összedobnom, amire egyedül képtelen lennék.

Ötletek, javaslatok? Arra gondoltam hogy felfogadok egy DJ-t, de egyet se ismerek. Esetleg ha ismertek olyat, aki amatör szinten csinálja, van felszerelése és bevállalna egy éjszakát az írjon privit!

Aki már szervezett házibulit: Ti ezt hogy oldottátok meg?

Köszönöm elöre is a válaszokat! 15/L



2014. dec. 12. 15:45
 1/1 A kérdező kommentje:
van DJ köszi!
2014. dec. 12. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!