Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Jó ez a tűzijáték ősszeállítás?

Jó ez a tűzijáték ősszeállítás?

Figyelt kérdés

1 csomag ko airbomb

7 csomag sikoly

1 katyusa

5 római gyertya


2014. dec. 14. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nekünk honnan kéne tudnunk?
2014. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A K.O. airbomb az szerintem nagyon jó. Viszont az csak 3 db-os és egylövetű ezért hamar elfogy abból én többet vennék. A sikoly is jó viszont 7 csomag elég sok, a katyusa meg gyakorlatilag egy sikoly telep csak a katyusa egy fantázianév, így elég sok sikoly durranna ami elég egyhangú bár ha szereted akkor jó lehet. A római gyertya attól függ hány mm-es a 6-10-15 mm-es elég gyenge, érdemes 20 mm vagy annál nagyobbat venni. Ahogy néztem a hangosabb dolgokat nézegeted, ezért én vennék pár csomag blitz-t (sárkánytojás) és pár csomag crackling ball-t hasonló mint a sárkánytojás. A helyedben még vennék valamilyen lepkét vagy darazsat van egész kicsi és nagyobb is ezek csomagba vannak a méret az pénztárcafüggő, meg az is számít hol veszed. Ezek viszonylag látványosak és hangosak. Ha csak ezek jöhetnek szóba amiket felsoroltál akkor én kevesebb sikolyt vennék, esetleg a katyusát kihagynám és több ko airbombot vennék. (Van még mini bomb is ami hasonló mint a ko airbomb csak kisebb és olcsóbb).
2014. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Végülis átmódósítottam kicsit.

2 csomag ko airbomb

7 csomag sikoly

1 katyusa

5 120 forintos római gyertya (pyrobán) ez elég nagyot durran.

3 200 forintos római gyertya (pyrobán) ez elég látványos és recseg

2 csomag sárkánytojás

1 csomag crackling ball

1 csomag varázzsinor

1 csomag tornádó

1 csomag smoky party (ezt nem most használom fel)

2014. dec. 26. 10:27
 4/8 anonim válasza:
2014. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pyromágus vagy?
2014. dec. 26. 15:39
 6/8 anonim válasza:
Na így már jó, esetleg egy csomag lepkét vennék még, és ha van kisebb gyerek 10-14 éves akkor ördögpatront is vehetsz, de ha nincs akkor nem fontos.
2014. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ördögpatront már korábban beszereztem a lepkét meg nem szeretem.
2014. dec. 27. 08:06
 8/8 PyroMágus ***** válasza:
Hogy érted hogyaz vagyok e ?
2015. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!