Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szisztok jó lesz ez a tüzijáté...

Szisztok jó lesz ez a tüzijáték összeállitás? többi lent

Figyelt kérdés

2 db varázs zsinor

2 csomag ördögpatron

1 római gyertya (10 lövéses ilyen 200ft körüli)

3 csomag sikoly

2 db házi készitésű szikra szökőkút

esetleg crackling ball vagy varázsvirág de nem biztos


tudom olcsó fajta nagyon de nem akarok több ezret rááldozni erre jó lesz igy?



2013. nov. 16. 20:31
 1/7 vyrob ***** válasza:
ezek gyerekes cuccok .akkor lenne jó pl 3 db telep 2 doboz golyós bomba 1 csomag nagy pálcásrakéta orjásvulkán és petárda miért veszel ördögpatront azt még lakásba is lőheted nyugodtan romai ból pedig ilyen 30 mm eres a jó az olyat szól mint a rendes nagytüzijáték :) sikoly meg a varázsinor meg a recsegő labda az okés
2013. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi látom te szakértő vagy a témában :))


de nekm nincs pénzem max 2000 ami 200 ft-s római az hány mm-es? szikra szökőkut sztem király ördög patront nem mostanra veszem de msot lehet kapni

50db petárda gázsiknál mennyibe kerül?

2013. nov. 17. 21:36
 3/7 vyrob ***** válasza:
50 darabos nem foglya őket érdekelni nem hiszem hogy árulnának darabra viszont 100 darabosat kapsz tőlük 1000 vagy 2000 forintért :)
2013. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vyrob ***** válasza:
200 ft os római max 15 vagy 10 mm eres a nagyobbakért már meg kérik a drágább árat de csak egy szál a gyengébből kerül 200 ba csomagot nem kapsz azért :)
2013. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt találsz egy olyat, hogy KO Airbomb. NA ez egy olyan tűzijáték, amit egyenként kell fellőni, és a levegőben recsegő csillagokat bont. tehát szép tűzijáték. Az átlagos ára 700 Ft. De van, amelyik olcsóbb, mint itt. De plakátokat nézegethetsz itt: [link]

2013. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vyrob ***** válasza:
ja jó féle cucc a ko airbomb aszem egyik csak durran a háromból de nagyot .szóval jó cucc :)
2013. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én idén vettem phantom rakétacsomagot (tangót sajnos nem kapni pedig az olcsóbb) 2db triplex blue neon növelt hatóanyag tartalmú 20 mm es big bang 65 lövéses 20mm alien 49 lövés 20mm római gyertya telep mirnovec (új márka)mars telep 9 lövéses 20mm pár doboz (LEGÁLIS) petárda magic whip sikoly crackling ball meg még sok ilyen kis cucc pl még a pantától 6 db os kis vulkán szett + egy doboz recsegős 16mm es római gyertya (1000ft 20 darab 20 lövés miért ne).Jó volt.
2023. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!